آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

برگزاری مراسم سپاس از معلم در مدارس ندوشن + گزارش تصویری

برگزاری مراسم سپاس از معلم در مدارس ندوشن + گزارش تصویری


بمناسبت هفته معلم ؛
با حضور مسئولین شهر، بخشدار، امام جمعه موقت، شهردار و مسئول نمایندگی آموز ش و پرورش ندوشن مراسم سپاس از معلم در مدارس بخش ندوشن برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، به همین مناسبت بمانعلی جعفری مسئول نمایندگی آموزش و پرورش ندوشن پیامی ارسال نمودند :

بنام آفریدگاری که قلم را آفرید و به انسان نوشتن آموخت و او را به زیور اندیشه آراست .

دوازدهم اردیبهشت یادآور شکوه وعظمت زنان ومردان پاکباخته ای است که در طول تاریخ در عرصه تعلیم وتربیت زیباترین جلوه های عشق وایثار را به نمایش گذاشتند . روزمعلم روز بزرگداشت  سنت های پسندیده خدا و تعظیم علم و معرفت است. روزی است که یاد آور مجاهدت معلمانی است که در سنگر علم ودانش آینده زیبای ایران اسلامی را تضمین می کنند .

ضمن گرامیداشت سالروز شهادت علامه شهید استاد مطهری این روز را به همه معلمان ایران زمین بویژه فرهنگیان شاغل وپیشکسوت بخش ندوشن تبریک گفته و یاد و نام شهدای فرهنگی و فقید بخش ندوشن راگرامی میداریم . علو درجات را برایشان آرزومندیم .

در شرایطی در هفته معلم قرار گرفتیم که حدود یکسال اندی است که بخاطر شیوع ویروس کرونا دانش آموزان از حضور پر مهر معلمان در کلاس درس حضوری محرومند.

علیرغم خاموش شدن  مدارس از هلهله و شادی دانش آموزان،آموزش ادامه دارد و فرهنگیان عزیز با تلاش خستگی ناپذیر به کمک اولیا دانش آموزان علیرغم مشکلات تدریس در فضای مجازی، امسال با تجربیات بهتر و ابتکارات قابل تحسین به آموزش ادامه میدهند . لذا از زحمات مجدانه همه همکاران دبیران آموزگاران سخت کوش صمیمانه تقدیرو تشکر
می نمایم .

از خیرین بزرگوار ومؤسساتی که با کمک خود زمینه استفاده بیشتر دانش آموزان از آموزش در فضای مجازی فراهم نمودند سپاس گزارم .

آرزوی سلامتی  توفیق خدمت بیشتر همه همکاران به نظام تعلیم و تربیت از درگاه باری تعالی مسئلت می نمایم .

بمانعلی جعفری

مسئول نمایندگی آموزش و پرورش ندوشن

آدرس کوتاه :