آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

برگزاری مراسم شور عاطفه‌ها و زنگ ایثار و مقاومت در شهرستان میبد

برگزاری مراسم شور عاطفه‌ها و زنگ ایثار و مقاومت در شهرستان میبد


همزمان با سراسر استان و با نواخته شدن زنگ ایثار و مقاومت،جشن شورعاطفه ها با حضور مدیر آموزش و پرورش،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج،معاون هماهنگی امورعمرانی فرماندار ،مدیرکمیته امداد و جمعی ازمسئولین به صورت نمادین در هنرستان حرفه ایی رشیقی شهرستان میبد برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، حسین زین الدینی مدیرکمیته امداد امام خمینی رحمه الله علیه میبد با بیان اینکه جشن شور عاطفه ها درجهت کمک به دانش آموزان نیازمند است گفت : شورعاطفه ها امسال با توجه به شرایط کرونایی که از بیستم شهریورماه آغاز شده است تا یازدهم مهرماه ادامه دارد.

زین الدینی گفت : درشهرستان میبد 300 دانش آموز نیازمند تحت پوشش کمیته امداد هستند و 500 دانش آموز هم درمرز مددجویی و نیاز به مساعدت مردم  قرار دارند .

رئیس کمیته امداد میبد با قدردانی از مردم و خیرین شهرستان میبد که درهمه حال درکنار کمیته امداد و دانش آموزان نیازمند هستند گفت:امیدواریم هیچ دانش آموزی به خاطر فقر مالی از تحصیل جا نماند .

زین الدینی با اشاره به فرایند های مختلف کمک های امداد به دانش آموزان نیازمند گفت:یکسری دانش آموزان داری حامی هستند و کمک ها به صورت مستقیم ازطریق حامیان مساعدت می شود ،بخش دیگر ازطریق مراکز نیکوکاری کمک دریافت می کنند و بخش دیگر از طریق مدارس است که مدیران بعنوان رابطین فرهنگی کمیته امداد کمک ها را جمع آوری و دراختیار دانش آموزان قرار می دهند .

رئیس کمیته امداد میبد تصریح کرد:طبق برنامه ریزی هایی که شده است امسال برآورد می شود یک میلیارد تومان درجشن شورعاطفه ها درشهرستان میبد جمع آوری شود .

سرهنگ مصطفی بهشتی فیروز آبادی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نیز در این مراسم با گرامی داشت هفته دفاع مقدس گفت : شما دانش آموزان باید با درس خواندن خود ،پا جای پای شهدا بگذارید چرا که ما همه امنیت و آسایش امروز را مرهون ایثار و فداکاری شهدا هستیم .

سردار قاسم زارعی از راویان 8سال دفاع مقدس هم خاطراتی آموزنده  از شهدای دانش آموز در این مراسم برای دانش آموزان بیان کرد.

 

آدرس کوتاه :