آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

برگزاری مسابقات فوتسال دوره ابتدایی یادواره زنده یاد محمداسماعیل برزگر

برگزاری مسابقات فوتسال دوره ابتدایی یادواره زنده یاد محمداسماعیل برزگر


مسابقات فوتسال دوره ابتدایی پسران یادواره همکار فرهنگی، آموزگار تربیت بدنی شادروان محمد اسماعیل برزگر با حضور۲۷ تیم از آموزشگاه های شهرستان میبد برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد ، به گفته اسماعیلی کارشناس تربیت بدنی آموزش وپرورش میبد دراین دوره از مسابقات، تیمها در ۸ گروه به رقابت پرداختند که از هر گروه دو تیم به مرحله بعد راه یافتند و در ادامه بعد از انجام دو مرحله بازی حذفی چهار تیم برتر راه یافته  به مرحله نیمه نهایی تیم های آموزشگاههای شهید غلامرضا رحیمدل ، مبعث  ، شاهد امام جعفر صادق(ع) وخرد بودند .

در پایان تیم آموزشگاه مبعث با غلبه بر تیم شاهد امام جعفر صادق(ع) به مقام  قهرمانی و تیم آموزشگاه امام جعفر صادق  به مقام نائب قهرمانی دست یافت وتیمهای آموزشگاههای خرد و شهید رحیمدل به ترتیب به مقامهای سوم و چهارم دست یافتند.

هدف از برگزاری این مسابقات تقویت روحیه نشاط وسرزندگی در بین دانش آموزان و مبارزه با کم تحرکی  وتقویت ابعاد روانی و اجتماعی دانش آموزان عنوان شده است .

همچنین از تمامی مدیران و معاونین و دبیران تربیت بدنی که در برگزاری این مسابقات همکاری نمودند نهایت تشکر وقدر دانی به عمل می آید.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :