آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

برگزاری نمایشگاه توانمندی های معلمان و دانش آموزان دبستان کوثر میبد + گزارش تصویری

برگزاری نمایشگاه توانمندی های معلمان و دانش آموزان دبستان کوثر میبد + گزارش تصویری


فرماندار ، بخشدار مرکزی و مدیر آموزش و پرورش میبد از نمایشگاه توانمندی های معلمان و دانش آموزان دبستان کوثر میبد بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، دانش آموزان پایه اول تا ششم مدرسه دخترانه کوثر میبد که از مدارس کم جمعیت محسوب می شود ؛فعالیت های درسی خود را درسال گذشته همراه معلمان خود به صورت عملی فرا گرفتند .
محبوبه زارعی مدیر مدرسه کوثر گفت :  برای آموزش بهتر ،دانش آموزان را در امر آموزش دخیل کردیم و دانش آموزان درکنارمعلمان خود در مدرسه کوثر هم آموزش دادند هم آموزش گرفتند.
 زارعی افزود : امروز در پایان سال تحصیلی فعالیت های عملی دانش آموزان دراین نمایشگاه که  بیش از 600 طرح کوچک و بزرگ است به نمایش گذاشته شده است .
  مدیرمدرسه کوثر با بیان اینکه با این مدل آموزش ، دانش آموزان پایه اول ما به راحتی  قادر به خواندن قصه و کتاب شدند گفت : آموزش دانش آموزان ما نسبت به سالهای قبل پیشرفت داشت و ما از این نظر خیلی خوشحالیم  .
 زارعی گفت : این نمایشگاه که درواقع نمایشگاه دستان کوچک و اندیشه های بزرگ است ؛دانش آموزان پایه اول تا ششم ،توانمندی های خود را در 8 غرفه به نمایش گذاشته اند .
وی خاطرنشان کرد : این نمایشگاه از امروز به مدت یک هفته دایر است  و اولیا دانش آموزان می توانند همه روزه از ساعت 8 صبح تا12  از این نمایشگاه دیدن کنند.
فرماندار میبد به همراه مدیر آموزش و پرورش و بخشدار مرکزی  در بازدید از این نمایشگاه از مدیر و معلمان مدرسه کوثر تجلیل کرد .

آدرس کوتاه :