آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

برگزاری همایش پیش دبستانی

برگزاری همایش پیش دبستانی


همایش پیش دبستانی با حضور کلیه کارکنان مراکز غیرانتفاعی، مدیران و مربیان مراکز پیش دبستانی میبد در سالن اجتماعات آموزشگاه شاهد باهنر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد ، در این همایش ابتدا آقای ابوالفضل دهقانی دستورالعمل کار مراکز پیش دبستانی و امور مربوط را برای حضار بیان نمودند و مصوب شد که با معرفی آقای دست برآورده از مدیران بازنشسته برای بازرسی مراکز از اول آبان ماه در دستور کار قرار گیرد .

سپس آقای علیزاده مواردی که در پرونده دانش آموز و مربیان الزامی است و باید موجود باشد را بیان نمود و در مورد نامه های حراستی که از اداره کل ارسال شده بود گزارشی را ارائه دادند.

در ادامه موحدی فرد مدیر آموزش و پرورش با یاد کردن نام شهدا به ویژه شهدای فرهنگی و تسلیت ایام محرم ضمن خیر مقدم به حضار تأکید نمودند که هدف از کار مراکز فقط آموختن نظم و انضباط دانش آموز در خانه و مدرسه و اجتماع می باشد و این از اصول کار مراکز باشد. و در پایان جلسه با توجه به امتحانی که از مجلات رشد در تاریخ 16/07/95 که مصادف با روز شیرخوارگان بود و از بهترین واحد کار پیش دبستانی و از واحد کار مربیان از هرکدام به صورت مجزا به ترتیب سه نفر اول هدایایی داده شد.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :