بهره برداری از دو پروژه آموزشی با حضور استاندار در میبد

بهره برداری از دو پروژه آموزشی با حضور استاندار در میبد


با حضور محمدعلی طالبی استاندار،میرمحمدی نماینده مردم میبد و تفت درمجلس شورای اسلامی،فرماندار،مدیرکل آموزش و پرورش،امام جمعه موقت میبد، مدیر آموزش و پرورش میبد و جمعی از مسئولین استان و شهرستان دو آموزشگاه خیری در شهرستان میبد افتتاح شد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، استانداریزد در حاشیه این مراسم گفت :شهرستان میبد یکی از شهرستان های برخوردار از شاخص های بالای فرهنگی و اجتماعی است و  همین موضوع روحیه مشارکت را دربین مردم بالا برده و نتیجه آن را درنهضت مدرسه سازی در شهرستان میبد می بینیم.

محمدعلی طالبی با بیان اینکه عموماً دراستان یزد فعالیت خیرین بزرگوار چشمگیر است افزود: درمیبد به طور خاص این وضعیت را دربحث مدرسه سازی و حضور و فعالیت خیرین و بخش خصوصی درتأمین نیازهای آموزشی و اجتماعی مشاهده می کنیم.

طالبی درادامه تصریح کرد : ما دربحث واکسیناسیون درمواجهه با بیماری کرونا انتظار بیشتری از شهرستان میبد داریم.

وی گفت: با اقدامات و فعالیتی که شبکه بهداشت درمراکز تجمعی واکسیناسیون انجام می دهند امیدواریم همکاری مردم هم دراین امر بشتر باشد تا بتوانیم به زودی شاهد واکسینه کردن اکثریت مردم دراستان و رفع خطر پیک های بعدی کرونا درکشور و استان باشیم.

محمدرضا کارگر مدیرآموزش وپرورش میبد گفت:آموزشگاه مرحوم حاج قاسم ضیائی اولین پروژه بود که به همت برادران ضیایی به یاد پدرشان درزمینی به مساحت 2740 متر مربع و با زیربنای هزار و 135 متر مربع در 6کلاس ویژه دانش آموزان متوسطه اول و با 6 میلیارد تومان اعتبار ازمحل خیری احداث کرده اند .

کارگر افزود : پروژه دوم آموزشگاه دخترانه شادروان "عاطفه بناپور" دومین آموزشگاه بود که در زمینی به مساحت 2730 مترمربع و زیربنای هزار و 820 مترمربع افتتاح شد .

وی گفت:برای احداث این آموزشگاه هم حاج محمد بناپور و فاطمه شاه محمدی والدین مرحومه عاطفه بناپور بالغ بر 8 میلیارد تومان هزینه کرده اند .

کارگر خاطرنشان کرد: تکمیل و تجهیز این آموزشگاه هم ازسوی اداره کل نوسازی مدارس انجام شد .

درپایان این مراسم از خیرین و معماران و دست اندرکاران احداث این آموزشگاه ها تقدیر به عمل آمد .

 

آدرس کوتاه :