آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

بهره برداری از دو پروژه آموزشی با حضور استاندار در میبد

بهره برداری از دو پروژه آموزشی با حضور استاندار در میبد


با حضور محمدعلی طالبی استاندار،میرمحمدی نماینده مردم میبد و تفت درمجلس شورای اسلامی،فرماندار،مدیرکل آموزش و پرورش،امام جمعه موقت میبد، مدیر آموزش و پرورش میبد و جمعی از مسئولین استان و شهرستان دو آموزشگاه خیری در شهرستان میبد افتتاح شد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، استانداریزد در حاشیه این مراسم گفت :شهرستان میبد یکی از شهرستان های برخوردار از شاخص های بالای فرهنگی و اجتماعی است و  همین موضوع روحیه مشارکت را دربین مردم بالا برده و نتیجه آن را درنهضت مدرسه سازی در شهرستان میبد می بینیم.

محمدعلی طالبی با بیان اینکه عموماً دراستان یزد فعالیت خیرین بزرگوار چشمگیر است افزود: درمیبد به طور خاص این وضعیت را دربحث مدرسه سازی و حضور و فعالیت خیرین و بخش خصوصی درتأمین نیازهای آموزشی و اجتماعی مشاهده می کنیم.

طالبی درادامه تصریح کرد : ما دربحث واکسیناسیون درمواجهه با بیماری کرونا انتظار بیشتری از شهرستان میبد داریم.

وی گفت: با اقدامات و فعالیتی که شبکه بهداشت درمراکز تجمعی واکسیناسیون انجام می دهند امیدواریم همکاری مردم هم دراین امر بشتر باشد تا بتوانیم به زودی شاهد واکسینه کردن اکثریت مردم دراستان و رفع خطر پیک های بعدی کرونا درکشور و استان باشیم.

محمدرضا کارگر مدیرآموزش وپرورش میبد گفت:آموزشگاه مرحوم حاج قاسم ضیائی اولین پروژه بود که به همت برادران ضیایی به یاد پدرشان درزمینی به مساحت 2740 متر مربع و با زیربنای هزار و 135 متر مربع در 6کلاس ویژه دانش آموزان متوسطه اول و با 6 میلیارد تومان اعتبار ازمحل خیری احداث کرده اند .

کارگر افزود : پروژه دوم آموزشگاه دخترانه شادروان "عاطفه بناپور" دومین آموزشگاه بود که در زمینی به مساحت 2730 مترمربع و زیربنای هزار و 820 مترمربع افتتاح شد .

وی گفت:برای احداث این آموزشگاه هم حاج محمد بناپور و فاطمه شاه محمدی والدین مرحومه عاطفه بناپور بالغ بر 8 میلیارد تومان هزینه کرده اند .

کارگر خاطرنشان کرد: تکمیل و تجهیز این آموزشگاه هم ازسوی اداره کل نوسازی مدارس انجام شد .

درپایان این مراسم از خیرین و معماران و دست اندرکاران احداث این آموزشگاه ها تقدیر به عمل آمد .

 

آدرس کوتاه :