آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

بهره برداری از پروژه گاز رسانی به اردوگاه آیت الله خامنه ایی بنستان

بهره برداری از پروژه گاز رسانی به اردوگاه آیت الله خامنه ایی بنستان


با حضور آیت الله اعرافی ،نماینده مردم میبد و تفت درمجلس شورای اسلامی ،فرماندار ،مدیرعامل شرکت گاز استان ، مدیرکل منابع طبیعی استان ، مدیرکل آموزش و پرورش استان، امام جمعه ندوشن و جمعی ازمسئولین استانی و شهرستانی پروژه گازرسانی به اردوگاه فرهنگی آموزشی و تفریحی آیت الله خامنه ایی بنستان به بهره برداری رسید.

محسن موحدی فرد مدیرکل آموزش و پرورش استان در ابتدا ضمن عرض خیرمقدم به مدعوین از همه دستگاه ها و کسانی که آموزش و پرورش را یاری نمودند به ویژه از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد و همکارانشان تشکر و قدردانی نمود.

آیت الله اعرافی دراین مراسم با تاکید بر اعتلا و ارتقاء این اردوگاه به عنوان یک ظرفیت ملی و استانی گفت:منابع طبیعی و آموزش و پرورش باید از امروز نگاه ویژه ایی برای ارتقاء و احیا منابع طبیعی  و فضای سبز مطابق با نقشه جامع داشته باشند.

امام جمعه میبد بهره مندی 95درصدی مردم کشور از نعمت گاز درپرتو انقلاب اسلامی و مجاهدت های مسئولین دانست و گفت:باید به این افتخار و عظمت  و نعمتی که خدا نصیب ملت ایران کرده است قدردان بود.

آیت الله اعرافی با بیان اینکه حیات ما به منابع طبیعی و روستاها و احیاء قنوات و مزارع وابسته است باید اینها را حفظ کنیم گفت:هرچه درروستاها و مزارع هزینه کنیم کم است و باید منابع طبیعی و ذخائر را حفظ و برای آینده و محیط زیست، فضای سبز و منابع طبیعی اهتمام استراتژیک داشته باشیم.

امام جمعه میبد خاطرنشان کرد:آموزش و پرورش ،حوزه ودانشگاه سه ضلع فرهنگ  و آموزش جامعه هستند و باید آموزش و پرورش که رسالت آموزش و تعلیم و تربیت و فرهنگ را بردوش دارد همه دستگاه ها به کمک آموزش و پرورش بیایند چرا که اگر فرهنگ جامعه درست شود همه امور اصلاح می شود.

"میرمحمدی" نماینده مردم شریف میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی هم ضمن تشکر از عوامل اجرایی گازرسانی به اردوگاه بنستان خواستار انتقال آب آشامیدنی به اردوگاه شد و قول مساعد داد پیگیری لازم را در این زمینه به عمل آورد.

وی از پیگیری،حمایت و هدایت های راهبردی آیت الله اعرافی امام جمعه میبد در امور عمرانی دو پروژه فرهنگی مصلای "آیت الله اعرافی" و اردوگاه "آیت الله خامنه ای" بنستان تشکر و قدردانی کرد.

حسین فلاح فرماندارمیبد با قدردانی از تلاش های همه دست اندرکاران این پروژه به ویژه آموزش و پرورش وشرکت گاز استان و شهرستان گفت:برای گازرسانی به این اردوگاه 7538مترشبکه توزیع پلی اتیلن استفاده شده است.

فلاح با بیان اینکه درحال حاضر دراین اردوگاه قابلیت 11انشعاب وجود دارد افزود:8میلیارد ریال برای بهره برداری از این طرح هزینه شده است .

علی اکبر میدانشاهی مدیرعامل شرکت گاز استان دراین مراسم با اشاره به افتتاح و کلنگ زنی 39 پروژه درسال جاری دراستان با اعتباری بالغ بر 182 میلیارد ریال گفت:با بهره برداری از این پروژه درصد بهره مندی شهرستان میبد به صدرصد رسید .

میدانشاهی افزود:عملکرد شرکت گاز استان درسال 99 ،اجرای 89 کیلومتر شبکه گذاری  و نصب هفت هزار و یازده عدد انشعاب می باشد .

درپایان این مراسم از مدیران کل و همه دست اندرکاران این پروژه تجلیل شد .

 

آدرس کوتاه :