نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بیستمین سالگرد ارتحال عالم مجاهد حضرت آیت ا... اعرافی(ره)

بیستمین سالگرد ارتحال عالم مجاهد حضرت آیت ا... اعرافی(ره)


بیستمین سالگرد ارتحال عالم مجاهد حضرت آیت ا... اعرافی(ره)

از بیانات مقام معظم رهبری(مدظله) :

این عالم جلیل در شمار افراد نادری بود که از سال ها پیش روح مجاهدت و مبارزه در راه خدا و عدم تسلیم در مقابل ظلم و سلطه طاغوتی را در بیان و عمل خود آشکار ساخته بود.

بی شک حیات ابدی نام ما و دیار عزیزمان به جاودانگی نام علمای بزرگ آن وابسته است. علمایی چون حضرت آیت ا... اعرافی که عمر پر برکت خود را در مسیر هدایت  مردم و ترویج اخلاق و تقوا و مجاهدت صرف نموده و چون گوهری پربها در قلب کویر درخشیدند.

مرحوم آیت ا... اعرافی روح تابنده صداقت، مجاهدت و پرهیزگاری در پیکر شهرستان میبد بود گرچه سالیانی از پرواز سبک بالانه اش به سمت دلدار می گذرد ولی روح و نفس قدسی اش در رگه های این شهر همواره ساری و جاریست  و کمتر کسی است که در دیارمان با نام و آوازه آن شهیر عالی مقام بیگانه باشد همو که با سخنان عالمانه ، مدیریت داهیانه و شجاعت کم نظیرش در کسوت امام جمعه شهرستان ، پیش برنده اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در این شهرستان بود و پیوسته با دلی سراسر درد و چشمی لبریز از اشک همدرد مردم این سامان بود و با دست کارگشا و ذهن راهنمای خویش گره از مشکلات مردم می گشود و در عین حال تواضع و خاکساری ، همیشه در نگاه نافذش موج می زد. اینک در آستانه ی سالروز عروج ملکوتی آن عالم ربانی از همه ی مردم قدرشناس و عالم پرور شهرستان به ویژه فرهنگیان شریف و معزز دعوت می شود تا با شرکت در مجلس بزرگداشتی که صبح روز چهارشنبه 22/6/91 مصادف با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع)در مسجد امام شهیدیه برگزار می گردد ، شرکت فرمایند.

                                                                                                                            مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد