آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

بیش از 90 درصد مدارس میبد خیری هست

بیش از 90 درصد مدارس میبد خیری هست


مدیرآموزش و پرورش میبد؛
بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در شهرستان میبد با حضور فرماندار ، مسئولین استان و شهرستان و جمعی ازخیرین مدرسه ساز این شهرستان در دبیرستان شاهد میرمحمدی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد ، محسن موحدی فرد مدیرآموزش و پرورش میبد در این مراسم گفت: خوشحالم و افتخارمی کنم درشهری خدمت می کنم که بیش از 90درصد مدارس شهرستان میبد خیرساز هست و خیرین میبد درهمه زمینه ها چه سخت افزاری و چه نرم افزاری آموزش و پرورش را یاری کردند.

محسن موحدی فرد افزود: طبق برنامه ازسال 93،تا 1404 برنامه ریزی شده است هرسال 10 آموزشگاه را درشهرستان میبد احداث کنیم تا درآینده مدارس شهرستان میبد به شیفت بندی تبدیل نشود.

موحدی فرد بابیان اینکه دراین چهارسال خوشبختانه بیش از 40 مدرسه را یا تمام کردیم یا دردست احداث است و 60 آموزشگاه هم دراولویت برنامه های آموزش و پرورش است تا درآینده ساخته شود.

وی تصریح کرد:بیش از 190خیر مدرسه ساز درشهرستان میبد وجود دارد که 40 نفر از این خیرین که آموزشگاه شان دردست احداث است دراین مراسم شرکت دارند .

مدیرآموزش و پرورش میبد با بیان اینکه درخشش پیاپی دانش آموزان میبد درکنکورسراسری،تحویل صدها پزشک،مهندس و متخصص دررشته های مختلف به جامعه ثمره تلاش خیرین نیک اندیش است افزود: خیرین مدرسه ساز نه بعنوان خیران مدرسه ساز بلکه معماران محبت و دلگرمی برای دانش آموزان هستند .

فرماندارمیبد در جشنواره خیرین مدرسه‌ساز گفت: خیرین انسان‌های باشرافتی هستند که تمام دارایی خود را درراه فرهنگ و اعتلای آموزش و فرهنگ جامعه هزینه کرده‌اند و باید قدر آن‌ها را دانست.

فرماندارمیبد در این جشنواره ضمن ابراز خشنودی از بودن در جمع فرهیختگان و آینده‌سازان کشور، گفت: خیرین بخش عمده‌ای از سرمایه خود را درراه اعتلای علم و فرهنگ هزینه کرده‌اند و به‌نوعی همه شما دانش آموزان فرزندان آن‌ها هستید و شما نیز با رسیدن به هر مقام و جایگاهی نباید فراموش کنید که متعلق به این شهر و جامعه هستید و باید به هم نوعان خود خدمت کنید.

حسین فلاح در ادامه اظهار داشت: سرنوشت شما در محیط علم و دانش و در کنار معلمان، مدیران و مربیان رقم می‌خورد، شما باید قدراین زمان که لحظات بسیار خوبی است را بدانید پدر و مادران شما به شما امید دارند و شما باید درس بخوانید و همچنین اخلاق و رفتار خوبی را در جامعه پیشه خود کنید.

فلاح تصریح کرد: شما دانش آموزان باید به علم و عقلانیت که هنر، ادب، معرفت، احترام به بزرگ‌ترها، آموزه‌های دینی ورا دربرمی‌گیرد و چون دو بال انسانیت، شرف و بزرگی برای شما است در کنار هم بپردازید.

درپایان این جشنواره دانش آموزان دبیرستان دخترانه نمونه مجاهد دهقانی با انداختن حلقه گل به گردن خیرین مدرسه ساز از آنها تجلیل کردند.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :