نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب


تجلیل از دانش آموزان شهرخورشید، برگزیده جشنواره خوارزمی درشورای آموزش و پرورش استان


دردهمین نشست شورای آموزش و پرورش استان ، دانش آموزان برگزیده المپیادی وجشنواره خوارزمی مسائل و دیدگاه های خود را با اعضای این شورا درمیان گذاشتند .
دردهمین نشست شورای آموزش و پرورش استان ، دانش آموزان برگزیده المپیادی وجشنواره خوارزمی مسائل و دیدگاه های خود را با اعضای این شورا درمیان گذاشتند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، دهمین نشست شورای آموزش وپرورش استان یزد به ریاست استاندار و حضور سایر اعضا و هشت نفراز دانش آموزان برگزیده و مدال آور المپیاد های علمی و جشنواره جوان خوارزمی درپژوهشکده تعلیم وتربیت برگزارشد .

 

درابتدای این نشست مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد با اشاره به نزدیک شدن به هفته شوراهای آموزش و پرورش از زحمات و پیگیری های اعضای این شورا دراستان ، شهرستانها و مناطق تقدیر کرد و گفت : با توجه به ارزیابی صورت گرفته شوراهای آموزش و پرورش شهرستانهای میبد ، اردکان و اشکذر به عنوان شوراهای برتر سال جاری انتخاب شدند .

 

"احمد شیرزاد" ازپیگیری مجدانه مسئولان استانی و کشوری برای پرداخت مطالبات فرهنگیان قدردانی کرد و گفت :رضایت مندی فرهنگیان و قدردانی از زحمات آنان زمینه رشد ، توسعه و تعالی نظام تعلیم وتربیت در همه ابعاد آموزشی و پرورشی را فراهم می سازد .

 

وی تلاش های دانش آموزان استان در کسب مدارج عالی تعلیم و تربیت را یادآورشد و با تجلیل از دانش آموزان برتر المپیاد علمی و جشنواره جوان خوارزمی گفت : دانش آموزان استان هم درزمینه علمی و هم درزمینه پرورشی و تربیتی سرآمد هستند .

 

درادامه این نشست 8 نفراز دانش آموزان بنام های محمد جواد انتظاری ، سپیده احمدیان ، سید مهران بیدگی ، زهرا بابائی بافقی ، یگانه شوق الشعرا ، علیرضا توفیقی ، امید ظریفی ،علیرضا دادگرنیا  از برگزیدگان المپیاد های علمی و جشنواره جوان خوارزمی به طرح دیدگاهها ، مسائل و مشکلات خود درارتباط با فعالیت های علمی و تربیتی پرداختند.

 

درادامه این مراسم استاندار یزد صبورانه به سوالات دانش اموزان پاسخ گفت و با اهدای لوح تقدیر از آنان تجلیل نمود.

آدرس کوتاه :