آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

تجلیل از پرستاران مرکز خیریه محبت به مناسب روز پرستار و در آستانه روز جهانی معلولین

تجلیل از پرستاران مرکز خیریه محبت به مناسب روز پرستار و در آستانه روز جهانی معلولین


مدیر آموزش و پرورش میبد به همراه معاونین و جمعی از همکاران اداره، از پرستاران مرکز خیریه معلولین ذهنی و روانی، ،تقدیر به عمل آوردند

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش میبد؛ در این دیدار، محمدرضا کارگر، مدیر آموزش و پرورش میبد ضمن تقدیر و تشکر از تمامی عوامل مرکز خیریه محبت، بویژه پرستاران خدومشان، بیان داشت:
پرستاران و عوامل اجرایی مرکز خیریه معلولین ذهنی و روانی محبت، با بذل محبت و ایثار خویش، به نگهداری از معلولین ذهنی و روانی می پردازند. امید است با همت مردم خیر و نیک اندیش شهرستان میبد، اندکی از دغدغه های مالی این مرکز را کاهش دهند.
نامجو، مدیرعامل مرکز خیریه محبت،و فلاح رییس هیت مدیره موسسه، ضمن اشاره به مشکلات و رنج هایی که در زمینه نگهداری از معلولان ذهنی و روانی وجود دارد، شرایط کار پرستاران این مجموعه را سخت دانسته واز همکاری خوب آنها قدردانی نمودند.
این مجموعه دارای ۵۰ پرسنل شامل روانپزشک، روانشناس، پرستار و غیره می باشد. وضعیت نگهداری آنها به شکلی است که گاهی یک معلول نیازمند چند پرستار می باشد.
امیدواریم با کمک خیرین و مسئولین شهرستان، بتوانیم رفاه و آسایش بیشتری برای بیماران خود، که مهم ترین موهبت الهی یعنی سلامت روانی را از دست داده اند، فراهم سازیم.

آدرس کوتاه :