آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

تجلیل از یکی از چهره های شاخص شهرستان میبد در دبیرستان استعدادهای درخشان شهید ذوالفقاری

تجلیل از یکی از چهره های شاخص شهرستان میبد در دبیرستان استعدادهای درخشان شهید ذوالفقاری


طی مراسمی که امروز با حضور آقایان فلاح فرماندار، موحدی فرد مدیر آموزش وپرورش، ابراهیمی رئیس سازمان تبلیغات میبد و حسنی امام جمعه موقت در دبیرستان استعدادهای درخشان شهید ذوالفقاری برگزارگردید، از آقای هدایت الله زاهدفر یکی ازچهره های شاخص شهرستان در امور بانکداری ، اقتصادی ،تولیدی و امورخیریه تجلیل وقدر دانی به عمل آمد.

لازم به ذکر است از سال تحصیلی گذشته تا کنون این دبیرستان با دعوت از چهره های شاخص اردکانی و میبدی در زمینه های گوناگون به معرفی وتجلیل ازاین عزیزان می پردازد. اولیاء این آموزشگاه می کوشند تا بامعرفی چهره های شاخص ،الگوها و تجربه هایی ارزنده و ناب برای انتخاب رشته ، شغل و چگونگی بهتر زندگی کردن به دانش آموزان ارائه نماید.

گفتنی است در حاشیه این مراسم درمورد خبری  که بعضی از سایت ها درباره آموزش و پرورش از حاج آقا حسنی امام جمعه موقت اعلام نموده بودند؛  ایشان در جمع معلمان و کادر آموزشگاه اعلام نمودند که مطالب درج شده کذب محض است و برای صحت گفته هایشان فرمودند که فایل صوتی جلسه موجود است .

حاج آقا حسنی امام جمعه موقت میبد افزودند:  این سایت‌ها  بر خلاف اخلاق رسانه‌ای دست به چنین اقدام زشتی زدند واین نکته را تاکید نمودند که من در جلسه ی مورد نظر از آموزش و پرورش و شخص آقای موحدی فرد دفاع نمودم.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :