آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

تقدیر مدیران سه دوره تحصیلی مدارس از فرماندار میبد

تقدیر مدیران سه دوره تحصیلی مدارس از فرماندار میبد


درمراسمی با حضور مدیران سه دوره تحصلی شهرستان میبد که درسالن سینما طوبی برگزار شد از حسین فلاح فرماندار میبد تجلیل به عمل آمد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، حسین فلاح فرماندار میبد در این مراسم با ابراز خوشحالی از حضورش در جمع مدیران مدارس درسالن طوبی گفت: تعالی آموزش و پرورش با  صحبت و اشاره ممکن نیست.

فرماندار میبد افزود : نگاهی که از دل و جان برنیاید و انگیزه معنوی و قدسی نباشد اتفاقی نمی افتد.

فلاح تصریح کرد: شهرستانی  که بیش از 20 سال رتبه اول کنکور را کسب می کند و دررشته های قرآنی و دینی همواره سرآمد است برگرفته از نگاه خوب مدیران مدارس است .

فرماندار میبد با اشاره به تاکید آیت الله اعرافی امام جمعه میبد مبنی بر پیوست آموزش و پرورش درهمه دستگاه ها گفت : اگر نگاه پدرانه آیت الله اعرافی نبود امروز خیلی از موفقیت هایی که کسب شده است اتفاق نمی افتاد.

فلاح با بیان اینکه ما 60 مدرسه را ساختیم که دراین راستا خیرین کم نگذاشتند و صنعتگران و  قشر فرهنگی و  متمکنین شهرستان این  اتفاق بزرگ را رقم زدند گفت : بنابراین قدم گذاشتن در مسیر تعالی و رسیدن به قله های بلند ،نیازمند همراهی و همدلی همه مردم و مسئولین و خیران وصنعتگران است .

فرماندار میبد در ادامه از همراهی و همدلی نمایندگان مجلس از جمله دکتردهقانی،دکترمیرمحمدی و جوکار و کادر بهداشت و درمان هم قدردانی کرد .

وی بر مدیران مدارس تاکید کرد : باید نشاط و تربیت اجتماعی را در بین دانش آموزان درمدارس ایجاد کنند .

آدرس کوتاه :