آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

تیم آموزشگاه خلیل کارگر قهرمان مسابقات قهرمانی فوتسال مدارس ابتدایی پسران شهرستان میبد لقب گرفت

تیم آموزشگاه خلیل کارگر قهرمان مسابقات قهرمانی فوتسال مدارس ابتدایی پسران شهرستان میبد لقب گرفتبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد؛ این دوره از مسابقات با شرکت صد درصدی  آموزشگاه های ابتدایی پسرانه شهرستان و حضور ۳۰ تیم در سالن مجتمع ورزشی آموزشگاهها  برگزار گردید.
تیمها در قالب۱۰ گروه ۳ تیمی به صورت گروهی به رقابت پرداختند که در پایان بازیهای گروهی ۱۰ تیم اول و۶ تیم دوم  گروه ها  به دور بعد صعود کردند. پس از انجام بازیهای حذفی چهار تیم از  آموزشگاههای  امام حسین (ع) ،شهید خلیل کارگر  ،طیبه صادقی  و ارچین به مرحله نیمه نهایی راه یافتند و با پیگیری رقابتها در بازی فینال تیم دبستان "شهید خلیل کارگر"  در رقابت با تیم آموزشگاه ارچین  به برتری رسید و قهرمان این دوره از مسابقات لقب گرفت .تیم "آموزشگاه ارچین" نائب قهرمانی را از آن خود نمود و تیم های "آموزشگاه امام حسین (ع) و طیبه صادقی" به ترتیب مقام های سوم و چهارم این دوره از مسابقات را کسب کردند.
در پایان، مراسم اهدا جام،حکم و مدال  تیم های برتر، توسط جمعی از مسئولین برگزار گردید.
ضمن تبریک این موفقیت به تیم های برتر و تشکر از داوران و عوامل اجرایی، از مدیران، مربیان و کادر آموزشگاه ها که با شرکت در این مسابقات باعث رونق هر چه بیشتر مسابقات گردیدند قدر دانی می گردد.
تن زنده والا به ورزندگیست
که ورزندگی مایه زندگیست
به ورزش گرای وسرافراز باش
که فرجام سستی سرافکندگیست

آدرس کوتاه :