نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دبیرستان دخترانه میرمحمدی میبد جز دبیرستانهای برتر استانهای کشور شناخته شد

دبیرستان دخترانه میرمحمدی میبد جز دبیرستانهای برتر استانهای کشور شناخته شد


دبیرستان دخترانه میرمحمدی میبد جز دبیرستانهای برتر استانهای کشور شناخته شد
سیدحسین اسعدی افزود : این طرح از طرح های نوآورانه و تازه ای  است که براساس شاخص های مشخص شده مدارس در سه مقطع راهنمایی ، متوسطه نظری ، فنی و حرفه ایی و کاردانش از سوی ادارات کل آموزش و پرورش ارزیابی و نتایج آن به معاونت آموزش متوسطه وزارت خانه اعلام می شود.

وی تصریح کرد : شناسایی مدارس سرآمد و برتر از راهبردهای وزارت آموزش و پرورش کشور برای تحقق بنیادین در آموزش و پرورش است .

اسعدی در ادامه طراحی سایت اختصاصی ویژه دبیرستان که دارای انجمن گفتگو ، طراحی آزمون آنلاین ، کتابخانه مجازی می باشد را از طرح ها و برنامه های آموزشی ، نو و خلاق در این دبیرستان برشمرد.

وی همچنین تشکیل کلاس های تست ویژه دانش آموزان سال چهارم ، برگزاری اردوهای آموزشی ، تشکیل کلاس های آموزشی تست ویژه پایه های ورودی اول ، دوم و سوم و فعال بودن قرائت خانه از ابتدای سال تحصیلی تا اوایل تیرماه را بخشی دیگر از برنامه های آموزشی ، نو و خلاق این دبیرستان عنوان کرد.

مدیر آموزش و پرورش میبد گفت : ارسال کارنامه ماهیانه از طریق سایت جهت اطلاع والدین از آخرین وضعیت تحصیلی فرزندانشان ، ارسال پیامک به والدین با موضوعات مختلف آموزش و پرورش از دیگر برنامه های آموزشی ، نو و خلاق در ا ین  دبیرستان بوده است .

اسعدی برگزاری جلسه مشاوره با موضوع تعامل و هم اندیشی اولیا ، دانش آموزان و دبیران در جهت ارتباط هر چه نزدیکتر والدین ، فرزندان و اولیای مدرسه ، همراهی کادر آموزشگاه و دبیران در تجدید وضو و برپایی نمازجماعت به منظور ایجاد انگیزه و حضور فعال دانش آموزان را بخشی از طرحها و برنامه های پرورشی نو و خلاق این دبیرستان بیان کرد .

وی افزود : اجرای مراسم اذان گویی در حیاط آموزشگاه به وقت نمازجماعت ، اداره ی یک روزمدرسه توسط دانش آموزان ، برگزاری شب شعرو جشنواره آشپزی از دیگر طرح ها و فعالیت های پرورشی نو و خلاق در این دبیرستان بوده که این مدرسه جزء دبیرستان های برتر استان های کشور معرفی شده است .