نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دبیرستان نمونه گلمحمدی

دبیرستان نمونه گلمحمدی


دبیرستان نمونه گلمحمدی
دانش آموزان رشته های تجربی و ریاضی این آموزشگاه با قبولی صددرصدی در کنکور سراسری خوش درخشیدند.تعداد پذیرفته شدگان پزشکی دانش آموزان این آموزشگاه در کنکور سراسری 13 نفر، رشته مهندسی 14 نفر و رشته دبیری 15 نفر بوده است.سایر دانش آموزان رشته تجربی و ریاضی نیز در رشته های کارشناسی بسیار خوب پذیرفته گردیده اند که در نوع خود بی نظیر می باشد.

از دیگر افتخارات بی نظیر این آموزشگاه و شهرستان میبد برای اولین بار کسب مدال نقره المپیاد کشوری شیمی توسط دانش آموز نخبه « سهیلا سبحانی فیروزآبادی» دانش آموز سال سوم تجربی آموزشگاه در سال تحصیلی گذشته بود. این دانش آموز بدون شرکت در کلاسهای المپیاد و با سه سال کوشش پی در پی موفق به رقابت با دانش آموزان مدارس المپیاد و علامه حلی و سایر مدارس خاص گردیده و با راهیابی به مرحله کشوری و با اختلاف بسیار ناچیز و کسب افتخاری ارزنده برای اولین بار در شهرستان مدال نقره را به ارمغان آورد.
دیگر افتخار این آموزشگاه کسب رتبه اول مسابقات آزمایشگاهی استان در رشته شیمی توسط خانم سهیلا سبحانی می باشد.
کسب رتبه اول استان در لیگ علمی بسیج رشته شیمی و راهیابی به مرحله کشوری از افتخارات دیگر این آموزشگاه می باشد.
از دیگر افتخارات این آموزشگاه در سال تحصیلی گذشته، کسب رتبه اول مسابقات فرهنگی در مدارس متوسطه شهرستان، کسب رتبه اول کشوری مسابقات آینده سازان، کسب عنوان شورای برتر دانش آموزان استان توسط شورای دانش آموزان دبیرستان نمونه بوده است.
دبیرستان نمونه گل محمدی با استعانت از خداوند متعال و سپاس بی پایان از مدیریت آموزش و پرورش و همکاران بزرگوار، دبیران پرتلاش و ساعی، اولیاء فهیم و دانش آموزان ارزشمند و بی نظیر خود، این افتخار را تبریک عرض نموده و در سایه تلاش دانش آموزان سال جاری، آماده افتخارآفرینی های دیگر در سال جاری در سایر عرصه های علم آموزی می باشد.