نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دوازدهمین نشست شورای آموزش وپرورش

دوازدهمین نشست شورای آموزش وپرورش


دوازدهمین نشست شورای آموزش وپرورش
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش میبد : دوازدهمین نشست شورای آموزش و پرورش میبد با حضور فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش ، مدیر و دبیر شورا ، رئیس اداره اطلاعات و اعضای شورا در محل سالن اجتماعات اداره برگزارشد .

ارائه گزارشی از عملکرد یک ماهه آموزش و پرورش شهرستان ،  اسکان مسافران نوروزی ، تجلیل از دانش آموزان موفق کنکور ، گزارش مسابقات فرهنگی هنری و... رئوس مباحث این نشست بود   .

در این نشست اسعدی مدیر و دبیرشورای آموزش و پرورش ، ضمن تشکر از حضور حداکثری فرهنگیان و دانش آموزان در راهپیمایی 22 بهمن ،هشتم اسفند سالروز تأسیس نهاد مقدس امور تربیتی به دست معماران تعلیم و تربیت ، شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت .

وی همچنین راهیابی دانش آموز محمدداود فلاحی به مسابقات کشوری و کسب مقام دوم کشوری در رشته حفظ 20 جزء کلام ا... مجید در مشهد مقدس را تبریک گفت.

مدیر آموزش وپرورش در ادامه گزارشی از عملکرد یک ماهه آموزش و پرورش شهرستان را مرور کرد و گزارشی ازبرگزاری مسابقات فرهنگی و هنری و قرآن و عترت را ارائه نمود.

سپس آقای دهقانی معاون پشتیبانی ، گزارش ستاد اسکان در نوروز 92 را ارائه نمود و گفت : میهمانان فرهنگی و غیرفرهنگی سراسر کشور از امروز می توانند با ورود به پورتال آموزش و پرورش این شهرستان محل اسکان خود را به مدت سه روز  رزرو نمایند .

 وی در ادامه جهت رفاه حال مسافران نورزوی نکاتی را یادآور شد و افزود : امسال با 20 مدرسه ، 175 کلاس و 3سالن و دارا بودن 4نوع اسکان باگروه های (ویژه ، الف ، ب و ج ) با امکانات گرمایشی ، سرمایشی (فرش ، گاز ، یخچال ، پتو و حمام و... ) در نظر گرفته شده و پذیرای میهمانان عزیز می باشد.

موحدی فرد معاون آموزشی ، ضمن تبریک برتر شدن آموزش و پرورش میبد در کنکور  سال 91، گزارش کوتاهی از برنامه  مراسم تجلیل از دانش آموزان موفق کنکور را تشریح نمود و گفت : این مراسم در روز شنبه 91/12/26 در محل کانون فرهنگی شهید رجایی با حضور مسئولین استان و شهرستان برگزار خواهد شد .

وی در ادامه خواستار مساعدت مسئولین شهر در برگزاری این مراسم شد و افزود : در این مراسم 50نفر از دانش آموزان برتر کنکور در رشته های تجربی ، ریاضی ، علوم انسانی و هنر مورد تشویق قرار می گیرند .

فلاح معاون پرورشی افزایش شرکت کنند گان در مسابقات فرهنگی و هنری را تشریح نمود و گفت :آمار امسال شرکت کنندگان نسبت به سال گذشته بیشتر شده و تا کنون  3هزارنفر از دانش آموزان در مسابقات فرهنگی و هنری شرکت نموده اند و مسابقات قرآن و عترت در حال برگزاری است و تا تاریخ 91/12/17 ادامه دارد .

در بخش پایانی این نشست از دانش آموز محمد داود فلاحی که درمسابقات حفظ 20 جزء قرآن رتبه دوم کشوری را کسب نموده بود تجلیل به عمل آمد .