آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

روزهای شنبه و یکشنبه مدارس تعطیل نیستند

روزهای شنبه و یکشنبه مدارس تعطیل نیستند


در پی شهادت سردار سلیمانی و با صدور اطلاعیه ای اعلام شد؛
در پی شهادت سردار سلیمانی، مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه اعلام کرد: تمامی مدارس کشور در روزهای شنبه و یکشنبه باز هستند و به فعالیت خود ادامه می دهند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، این مرکز، شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی را که به دست تروریست های پلید آمریکایی به مقام رفیع شهادت نایل آمده است را محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی، رئیس جمهور محترم ، فرماندهان سپاه پاسداران، ارتش، خانواده بزرگ آموزش و پرورش و مردم انقلابی ایران اسلامی تبریک و تسلیت می گوید.

فرهنگیان و دانش آموزان عزیز به مانند همه ملت ایران در فراق این سرباز ولایت و پاسدار رشید اسلام در سه روز آینده عزادار خواهند بود و مراسمی متناسب با این ایام و در بزرگداشت شهید سردار حاج قاسم سلیمانی از جمله  آزادی خواهی، وطن دوستی، صلح طلبی، عدالت جویی و ستم ستیزی برگزار خواهند کرد.

ضمنا به اطلاع می رساند در روزهای شنبه و یکشنبه تمامی مدارس کشور باز خواهد بود و به فعالیت خود در چارچوب برنامه های نظام تعلیم و تربیت ادامه می دهد.

سردار حاج قاسم سلیمانی، اسوه ایمان، ایثار، شجاعت و ولایت پذیری و نمونه ای از تربیت شدگان مکتب جهاد و مقاومت بود که برای عزت و سربلندی میهن عزیزمان از هیچ کوششی دریغ نکرد، از ویژگی های این مجاهد فداکار و انسان وارسته ایمان و اعتقاد بسیار قوی، ولایت مداری، دشمن شناسی، بصیرت و اخلاق بوده است. لذا مدارس کشور با هدف ارج نهادن به فرهنگ ایثار، جهاد، مقاومت و صیانت از میراث گرانبهای شهدای والامقام و ادای احترام به شهید مکتب مقاومت، حاج قاسم سلیمانی با انجام برنامه ریزی و هماهنگی های لازم نسبت به اجرای برنامه های فرهنگی و آگاه سازی دانش آموزان در راستای زنده نگاه داشتن راه آن شهید بزرگوار  اقدامات لازم را انجام دهند.

آدرس کوتاه :