نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

دبیرستان استعدادهای درخشان رحیمی فر میبد:

روز سپاس در اولین روز از سال تحصیلی


اولین روز از سال تحصیلی در دبیرستان استعداد های درخشان شهید رحیمی فر روز سپاس نامگذاری شده است
دبیرستان استعدادهای درخشان رحیمی فر میبد:
اولین روز از سال تحصیلی در دبیرستان استعداد های درخشان شهید رحیمی فر روز سپاس نامگذاری شده است

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد ،در این روز دانش آموزان ورودی مدرسه ( پایه دهم ) با شاخه گل برای عرض تشکر و قدر دانی به دیدار دبیران و کادر دبیرستان سال قبل خود رفتند . دانش آموزان سال دهم ابتدا با حضور در گلزار شهدای ده آباد یاد نام آوران ایران اسلامی در دفاع مقدس را با فاتحه و تقدیم شاخه گل گرامی داشتند و سپس با حضور در مراسم صبحگاه دبیرستان استعداد های درخشان شهید ذوالفقاری به دبیران ، معاونان و مدیر مدرسه شاخه گل تقدیم نموده و از زحمات 3 سال آنان تقدیر نمودند.

دانش آموزان سال سوم ریاضی فیزیک به دیدار پیشکسوت آموزش و پرورش دبیر محترم درس شیمی حاج آقا صدری رفتند و با قرائت مقاله و دسته گل از ایشان تقدیر نمودند.

این دبیر بزرگوار از اولین روز استخدام خود وتدریس خود در سالهای خدمت خاطراتی بیان داشتند. همچنین خانم بیرقدار ( همسر آقای صدری ) که ایشان هم از پیشکسوتان آموزش و پرورش هستند با خوش آمد گویی بیان اهمیت دانش  برای دانش آموزان آرزوی موفقیت نمودند.

دانش آموزان سال سوم علوم تجربی به دیدار پیشکسوت آموزش و پرورش معلم نظم و اخلاق آقای تقی سنایی دبیر درس شیمی رفتند . در این دیدار آقای اشرفیان رئیس اداره ، آقای رضاپور معاون مالی  و آقای حبیبی کارشناس مشارکتهای اداره آموزش و پرورش اردکان حضور داشتند آقای اشرفیان از دانش آموزان و از خدمات 40 سال تدریس موثر و ماندگار آقای سنایی  تشکر نمودند و بیان داشتند که حضور دانش آموزان در منزل بزرگان تعلیم و تربیت نشانه اخلاق و رفتار اسلامی جامعه و درس برای سایر مدارس است.آقای سنایی با خیر مقدم و عرض تشکر از دانش آموزان توصیه نمودند که کتاب و معلم  مهمترین منبع یادگیری است و با خواندن کتاب و یادداشت برداری اول مفهوم درس را بیاموزند و سپس به تست بپردازند. ایشان خاطراطی از تدریس خود در مدارس ارائه نمودند.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :