آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

روز سپاس در اولین روز از سال تحصیلی

روز سپاس در اولین روز از سال تحصیلی


دبیرستان استعدادهای درخشان رحیمی فر میبد:
اولین روز از سال تحصیلی در دبیرستان استعداد های درخشان شهید رحیمی فر روز سپاس نامگذاری شده است

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد ،در این روز دانش آموزان ورودی مدرسه ( پایه دهم ) با شاخه گل برای عرض تشکر و قدر دانی به دیدار دبیران و کادر دبیرستان سال قبل خود رفتند . دانش آموزان سال دهم ابتدا با حضور در گلزار شهدای ده آباد یاد نام آوران ایران اسلامی در دفاع مقدس را با فاتحه و تقدیم شاخه گل گرامی داشتند و سپس با حضور در مراسم صبحگاه دبیرستان استعداد های درخشان شهید ذوالفقاری به دبیران ، معاونان و مدیر مدرسه شاخه گل تقدیم نموده و از زحمات 3 سال آنان تقدیر نمودند.

دانش آموزان سال سوم ریاضی فیزیک به دیدار پیشکسوت آموزش و پرورش دبیر محترم درس شیمی حاج آقا صدری رفتند و با قرائت مقاله و دسته گل از ایشان تقدیر نمودند.

این دبیر بزرگوار از اولین روز استخدام خود وتدریس خود در سالهای خدمت خاطراتی بیان داشتند. همچنین خانم بیرقدار ( همسر آقای صدری ) که ایشان هم از پیشکسوتان آموزش و پرورش هستند با خوش آمد گویی بیان اهمیت دانش  برای دانش آموزان آرزوی موفقیت نمودند.

دانش آموزان سال سوم علوم تجربی به دیدار پیشکسوت آموزش و پرورش معلم نظم و اخلاق آقای تقی سنایی دبیر درس شیمی رفتند . در این دیدار آقای اشرفیان رئیس اداره ، آقای رضاپور معاون مالی  و آقای حبیبی کارشناس مشارکتهای اداره آموزش و پرورش اردکان حضور داشتند آقای اشرفیان از دانش آموزان و از خدمات 40 سال تدریس موثر و ماندگار آقای سنایی  تشکر نمودند و بیان داشتند که حضور دانش آموزان در منزل بزرگان تعلیم و تربیت نشانه اخلاق و رفتار اسلامی جامعه و درس برای سایر مدارس است.آقای سنایی با خیر مقدم و عرض تشکر از دانش آموزان توصیه نمودند که کتاب و معلم  مهمترین منبع یادگیری است و با خواندن کتاب و یادداشت برداری اول مفهوم درس را بیاموزند و سپس به تست بپردازند. ایشان خاطراطی از تدریس خود در مدارس ارائه نمودند.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد