نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

رونمایی از تمبر یادبود آیت ا... اعرافی و شهید ذوالفقاری

رونمایی از تمبر یادبود آیت ا... اعرافی و شهید ذوالفقاری


رونمایی از تمبر یادبود آیت ا... اعرافی و شهید ذوالفقاری

در این مراسم استاندار یزد ضمن آرزوی علو درجات برای شهدای صدر اسلام تا کنون بویزه شهدای خطه قهرمان پرور میبد خواستار انتقال تمام خوبی های جبهه به نسل جوان شد.

وی با اشاره به اینکه بر خلاف تمام جنگهایی که در طول تاریخ برای کسب قدرت و ثروت بوده است گفت: در دفاع مقدس یک طرف نائب ولی خدا و در سمت دیگر دشمن دین خدا حضور داشتند.

استاندار یزد اضافه کرد: در جنگ اعتقادی خاک ملاک نیست و مهم ادای تکلیف است و رهبر انقلاب همواره در خط اول جبهه های نبرد حضور موثر و مستمر داشتند.

همچنین در این مراسم آیت الله اعرافی با اشاره به اینکه پیروزی رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس چون پیروزی انبیا الهی  و پیامبران در برابر کفار بوده است خاطر نشان کرد جنگ ما جنگ بی نظیری در تاریخ بود و رزمندگان ما در مقابل دشمنی ایستادگی و جان فشانی کردند که از تمام امکانات مدرن و پشتیبانی کشورها برخوردار بود.

امام جمعه شهرستان میبد اظهار داشت: ما شهدا را از دست نداده ایم بلکه آنها را بدست آورده ایم و امروز شهیدان ما الگوی عالم شده اند.

در این مراسم همچنین از تمبر یاد بود حضرت آیت الله اعرافی و امام جمعه فقید شهرستان میبد و محمد حسین ذوالفقاری کم سن ترین شهید دفاع مقدس با حضور طباطبایی مدیر کل ثبت احوال و مدیر کل پست رونمایی شد.

ازسخنرانان دیگر این مراسم حجه الاسلام و المسلمین عالی و دلبریان از راویان دفاع مقدس بودند و همچنین مجتبی رمضانی به مداحی پرداخت.

از دیگر حاضران این مراسم می توان به نماینده ولی فقیه در سپاه  الغدیر، مهران فاطمی، سرهنگ امان اللهی فرمانده نیروی انتظامی استان،سید ناصرامامی فرماندار سابق خاتم و زارع فرماندار سابق مهریز اشاره کرد.

این یادواره در سه قسمت اجلاسیه، رزمایش و نمایشگاه از 28 مهر لغایت 15 آبان ادامه خواهد داشت.