زنگ استکبارستیزی در مدارس شهرستان میبد طنین انداز شد

زنگ استکبارستیزی در مدارس شهرستان میبد طنین انداز شد


همزمان با روز سیزده آبان روز ملی مبارزه با استکبار و روز دانش آموز زنگ استکبار ستیزی در آموزشگاه شاهد باهنر شهرستان میبد نواخته شد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، دراین مراسم که فرماندارمیبد،مسئول دفتر امام جمعه ،مدیر واساتید و طلاب حوزه های علمیه ،مدیرآموزش وپرورش ،مدیران ادارات و نهادها حضور داشتند یکصدا با شعارهای سیزده آبان ماه یوم الله یوم الله ،مرگ بر آمریکا،مرگ بر اسرائیل،سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا ، به خاک وخون کشیده شدن دانش آموزان را گرامی داشتند .
حجت الاسلام زارع نماینده ولی فقیه درنیروی انتظامی میبد در این مراسم به وقایع سیزده آبان پرداخت و گفت : امام رحمه الله علیه را به واسطه افشارگری اش علیه لایحه کاپیتولاسیون درسیزده آبان 1343تبعید کردند .
حجت الاسلام زارع کشتار دانش آموزان بی گناه درسیزدهم آبان 1357  که دردانشگاه علیه دخالت های آمریکا و رژیم ستم شاهی تظاهرات کرده بودند را دومین وقایع سیزده آبان عنوان کرد .
وی گفت :واقعه سوم تسخیر لانه جاسوسی آمریکا درسیزده آبان 1358 بود که به دست دانشجویان مومن و متعهد انجام پذیرفت .
نماینده ولی فقیه در نیروی انتظامی میبد با بیان اینکه این وقایع برای ما که امروز در اینجا تجمع کرده ایم درس آموز است گفت : ایمان و توکل به خدا،روحیه استکبار ستیزی و ولایت پذیری رمز پیروزی و سربلندی ماست و باید این سه اصل را همواره در خود و جامعه تقویت کنیم .
حجت الاسلام زارع درادامه با تحسین اقدام مقتدرانه سپاه در مقابله با دزدان دریایی آمریکا گفت :آفرین بر سپاه مقتدر که در دریا ،قدرت پوشالی آمریکا را درهم شکست و رسوایی دیگری از سیمای منحوس آمریکا به جهان معرفی کرد .
حاضرین درپایان پرچم امریکا و اسرایئل را به آتش کشیدند.

 

آدرس کوتاه :