آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

زنگ استکبارستیزی در مدارس شهرستان میبد طنین انداز شد

زنگ استکبارستیزی در مدارس شهرستان میبد طنین انداز شد


همزمان با روز سیزده آبان روز ملی مبارزه با استکبار و روز دانش آموز زنگ استکبار ستیزی در آموزشگاه شاهد باهنر شهرستان میبد نواخته شد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، دراین مراسم که فرماندارمیبد،مسئول دفتر امام جمعه ،مدیر واساتید و طلاب حوزه های علمیه ،مدیرآموزش وپرورش ،مدیران ادارات و نهادها حضور داشتند یکصدا با شعارهای سیزده آبان ماه یوم الله یوم الله ،مرگ بر آمریکا،مرگ بر اسرائیل،سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا ، به خاک وخون کشیده شدن دانش آموزان را گرامی داشتند .
حجت الاسلام زارع نماینده ولی فقیه درنیروی انتظامی میبد در این مراسم به وقایع سیزده آبان پرداخت و گفت : امام رحمه الله علیه را به واسطه افشارگری اش علیه لایحه کاپیتولاسیون درسیزده آبان 1343تبعید کردند .
حجت الاسلام زارع کشتار دانش آموزان بی گناه درسیزدهم آبان 1357  که دردانشگاه علیه دخالت های آمریکا و رژیم ستم شاهی تظاهرات کرده بودند را دومین وقایع سیزده آبان عنوان کرد .
وی گفت :واقعه سوم تسخیر لانه جاسوسی آمریکا درسیزده آبان 1358 بود که به دست دانشجویان مومن و متعهد انجام پذیرفت .
نماینده ولی فقیه در نیروی انتظامی میبد با بیان اینکه این وقایع برای ما که امروز در اینجا تجمع کرده ایم درس آموز است گفت : ایمان و توکل به خدا،روحیه استکبار ستیزی و ولایت پذیری رمز پیروزی و سربلندی ماست و باید این سه اصل را همواره در خود و جامعه تقویت کنیم .
حجت الاسلام زارع درادامه با تحسین اقدام مقتدرانه سپاه در مقابله با دزدان دریایی آمریکا گفت :آفرین بر سپاه مقتدر که در دریا ،قدرت پوشالی آمریکا را درهم شکست و رسوایی دیگری از سیمای منحوس آمریکا به جهان معرفی کرد .
حاضرین درپایان پرچم امریکا و اسرایئل را به آتش کشیدند.

 

آدرس کوتاه :