آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

زنگ استکبارستیزی در مدارس میبد نواخته شد

زنگ استکبارستیزی در مدارس میبد نواخته شد


در هفته بسیج دانش آموزی :
درآستانه 13 آبان ، با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ،مدیرآموزش و پرورش و جمعی از مسئولین زنگ استکبارستیزی در آموزشگاه شهید آتشی شهرستان میبد نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، مدیرآموزش و پرورش میبد در این مراسم گفت:هرجا سخن از حضور دانش آموزباشد روزتعطیل و غیرتعطیل نمی شناسد و دانش آموزان فردا در 13 آبان که به خودشان اختصاص دارد با حضور باشکوه و یکصدا شعارمرگ برآمریکا سرخواهند داد .

محسن موحدی فرد افزود:آینده انقلاب اسلامی ایران به دست شما دانش آموزان رقم خواهد خورد بنابراین باید همیشه درخط مقدم حرکت های فرهنگی،اجتماعی و اقتصادی و سیاسی باشید .

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد هم با تشریح حوادث 13 آبان گفت:درطول نزدیک چهاردهه از انقلاب سرمنشاء همه توطئه ها و خرابکاری ها در ایران امریکا بوده است .

سرهنگ امیرفلاح روز ملی مبارزه با استکبار جهانی کشتاردانش آموزان و دانشجویان ،تبعید امام و تسخیرلانه جاسوسی را سه حادثه مهم درتاریخ انقلاب اسلامی برشمرد و تصریح کرد : هنوز هم امریکا دست از سرملت ایران برنداشته و با پرورش داعش درمنطقه با پشتیبانی آل سعود دست به جنایت درمنطقه زده است .

دانش آموزان در این مراسم با سردادن شعارهای مرگ برامریکا ،مرگ براسرائیل و مرگ بر آل سعود ،آمادگی خود را در راهپیمایی فرا 13 آبان نشان دادند .

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :