آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

زنگ انقلاب در مدارس شهرستان میبد نواخته شد

زنگ انقلاب در مدارس شهرستان میبد نواخته شد


همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی زنگ انقلاب در مدارس میبد و به صورت نمادین با حضور امام جمعه موقت، معاون فرماندار، سرپرست آموزش وپرورش وجمعی از مسئولین در دبستان دخترانه هجرت نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، دراین مراسم که با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمد اعرافی امام جمعه موقت و معاون سیاسی امنیتی فرماندار و تنی چند از مسئولین ارشد شهرستان صورت گرفت حجت الاسلام والمسلمین اعرافی گفت : انقلاب اسلامی ایران یک دگرگونی فرهنگی بود و دربرابررژیم ستم شاهی که ضد فرهنگ بود و می خواست ایدئولوژی و افکار اسلامی را از ذهن نوجوانان و جوانان ما بزداید توسط امام پایه ریزی شد .

امام جمعه موقت میبد افزود:شما معلمان که به جایگاه انبیاء تکیه زده اید باید درمیسر تعلیم و تزکیه  دنباله رو ائمه معصومین باشید و با وضو وارد کلاس شده و فرهنگ انقلاب را درآنها نهادینه کنید .

لازم به ذکر است در این مراسم سالن اجتماعات مدرسه هجرت که به همت مدیر و خیر نیک اندیش درزیربنای 250 متر مربع شامل سالن و 3کلاس درس با هزینه 600 میلیون تومان ساخته شده است افتتاح گردید .

در پایان مسئولین با حضور در امامزاده خدیجه خاتون قبور مطهر شهدا را گلباران نمودند.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :