آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

زنگ بازگشایی مدارس استان در میبد به صدا درآمد

زنگ بازگشایی مدارس استان در میبد به صدا درآمد


با حضور استاندار یزد
با حضور مدیرکل امورشاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش ،استاندار،مدیرکل آموزش و پرورش استان ،فرماندار میبد و جمعی از مسئولین،زنگ مهر و مقاومت درمجتمع آموزشی امام حسین (ع) میبد نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، صبح امروز با حضور دکتر" رزاقی " مدیرکل امورشاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش، میرمحمدی استاندار یزد، شیرزاد مدیرکل آموزش و پرورش استان ،فلاح فرماندار میبد،‌ موحدی فرد مدیر آموزش‌وپرورش و دیگر مسئولین استان و شهرستان، زنگ بازگشایی مدارس استان به صورت نمادین در مدرسه خیری حضرت امام حسین(ع) بارجین میبد به صدا درآمد.

برای این مجتمع که شامل دو ساختمان آموزشی دخترانه وپسرانه با ظرفیت 800 دانش آموز با 36 کلاس آموزشی به صورت صدرصد خیری از سوی حاج مصطفی بقایی بارجینی در زمینی به مساحت 5هزار مترمربع در زیربنای 2هزار و 600 مترمربع ساخته شده است 60 میلیارد ریال هزینه شده است.

استاندار در این مراسم با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید به دانش آموزان و قدردانی ازمدیران ومعلمان و خیر این مجتمع ،پرسشگری ،خلاقیت ،تعامل وگفتگو ،مشارکت جویی ،صبوری و صمیمیت را اساس ومحور یادگیری برشمرد و افزود:دانش آموزان باید با این روحیه ،خرد جمعی ،همدلی وهم افزایی،ظرفیت فکری و ذهنی خود را دریادگیری بالا ببرند .

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

 

آدرس کوتاه :