آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

زنگ مهر عاطفه ها در مدارس میبد به صدا درآمد+ تصاویر

زنگ مهر عاطفه ها در مدارس میبد به صدا درآمد+ تصاویر


با حضور مسئولان و دانش آموزان
جشن مهر عاطفه ها با دستان پرمهر دانش آموزان به صورت نمادین در آموزشگاه شهید رحیمدل میبد برگزار شد.

 با حضور جمعی از مسئولان شهرستان میبد زنگ مهر عاطفه ها به مناسبت اجرای دومین مرحله جشن عاطفه ها در تمامی مدارس شهرستان نواخته شد.

در این آیین دانش آموزان با اجرای برنامه های مختلف و با اهدای هدایای نقدی و غیر نقدی خود به کمک دانش آموزان بی بضاعت شتافتند.

حسین زین الدینی مدیرکمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) شهرستان میبد در این خصوص اظهار داشت : جشن عاطفه ها برای ترویج فرهنگ انفاق و کمک به همنوعان در جامعه برگزار شده و انتظارمی‌رود که دانش آموزان و والدین آنها این فرهنگ اسلامی را در خانواده‌ها خود نیز  نهادینه کنند.

وی گفت: جشن مهرعاطفه‌ها، همزمان با سراسر کشور در 131 مدرسه شهرستان میبد برگزار شد.

زین الدینی افزود: بیش از 19 هزار و 200 پاکت هدیه به منظور کمک دانش‌آموزان به هم نوعان بی بضاعت بین مدارس شهرستان توزیع شده است.

مدیرکمیته امداد شهرستان میبد درباره توزیع کمکهای جمع آوری شده اظهار داشت: کمکهای جمع‌آوری‌شده در هر مدرسه توسط مدیران و اولیای مدارس و با نظارت کمیته امداد بین دانش آموزان نیازمند و حتی به تشخیص مربیان در همان مدرسه توزیع می‌شود.

وی با اشاره به اهداف برگزاری جشن عاطفه ها بیان کرد: مشارکت دادن گروه های مختلف جامعه در جشن، رفع نیازهای تحصیلی دانش آموزان نیازمند و اشاعه فرهنگ نوع دوستی از جمله اهداف برگزاری این جشن ها است.

زین الدینی در مورد آغاز این طرح عنوان کرد: مرحله نخست جشن عاطفه ها اواخر شهریور با ایجاد پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی در میادین و معیادگاههای نمازجمعه شهرستان میبد برگزار شد.

در پایان مسئولان و دانش آموزان کمک های نقدی خود را به صندوق های کمیته امداد میبد واریز کردند.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :