آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

زنگ مهر و مقاومت در میبد نواخته شد

زنگ مهر و مقاومت در میبد نواخته شد


همزمان با سراسر کشور با حضور فرماندارمیبد ، حجت الاسلام والمسلمین حسنی مدیرحوزه علمیه میبد ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و جمعی از مسئولین ، زنگ مهر و مقاومت درآموزشگاه مرحوم حاج قاسم ضیایی درشهرستان میبد به صدا درآمد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، حسین فلاح فرماندار میبد با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و گرامی داشت هفته دفاع مقدس گفت:بازگشایی مدارس بعد از این همه سختی هرچند گام به گام، روز به یاد ماندنی برای همه ما به ویژه دانش آموزان است .

فلاح افزود:از مدیران و معلمان و آموزش وپرورش انتظار داریم درکنار آموزش ،تربیت اجتماعی دانش آموزان را مهم بشمارند .

حجت الاسلام حسنی مدیرحوزه عملیه میبد هم گفت :آینده این کشور نظام و انقلاب شما دانش آموزان عزیز هستید و باید درکسب علم و دانش کوتاهی نکنید .

محمدرضا کارگر مدیر آموزش و پرورش میبد در این مراسم با گرامی داشته هفته دفاع مقدس و تبریک آغاز سال تحصیلی جدید گفت : از امروز آموزش و پرورش سال تحصیلی جدید را  با 478 کلاس ابتدایی، 183 کلاس متوسطه اول و 169 کلاس متوسطه نظری و فنی حرفه ایی شروع می کند .

کارگر افزود : بعد از نوزده ماه امیدواریم  با شرایطی که حاکم است بتوانیم مدارس را تدریجی و گام به گام به صورت حضوری برگزار کنیم.

رئیس آموزش و پرورش میبد گفت:درسال تحصیلی جدید 24 هزار و 600 دانش آموز درشهرستان میبد داریم که ازسوی 2هزار نفر از شاغلان و بازنشستگان پوشش آموزشی داده خواهند شد .

وی خاطرنشان کرد:درشهرستان میبد 128 مدرسه دولتی و 28 مدرسه غیردولتی وجود دارد .

درپایان این مراسم از همسر مرحوم حاج قاسم ضیایی خیر احداث آموزشگاه تجلیل بعمل آمد.

 

آدرس کوتاه :