آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

ساخت آموزشگاه خیری " عاطفه بناپور "

ساخت آموزشگاه خیری " عاطفه بناپور "


در جلسه ای که با حضور فرماندار و مدیر آموزش و پرورش میبد در منزل آقای بناپور پدر مرحومه " عاطفه بناپور " برگزار شد، تصمیم گرفتند یک باب آموزشگاه 9 کلاسه در زمینی به مساحت 3600 متر مربع به صورت 100 درصد خیری در محله جنجال آباد مهرجرد ساخته شود.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد ، مرحوم " عاطفه بناپور " از دانشجویان تربیت معلم ورودی سال 91 بودند که به استخدام آموزش و پرورش درآمدند و در سانحه آتش سوزی اتوبوس تهران به یزد به رحمت ایزدی پیوستند.

به مناسبت زمان فارغ التحصیلی ایشان و شروع به کار تدریس در آموزش و پرورش خانواده بزرگوارشان تصمیم گرفتند به یاد دخترشان یک باب آموزشگاه 9 کلاسه در زمینی به مساحت 3600 متر مربع در محله جنجال آباد مهرجرد به صورت 100 درصد خیری بنا نمایند.

خاطر نشان می گردد والده ایشان خانم " شاه محمدی " از همکاران پیشکسوت فرهنگی می باشند که تاکید نمودند در این آموزشگاه یک مرکز آموزش قرآن دانش آموزی نیز د رنظر گرفته شود.

مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد از حسن انتخاب خانواده محترم "بناپور و شاه محمدی " به عنوان خیرین مدرسه ساز و از خانواده های محترم غلامی و حاجی سکینه که زمین را به این امر اختصاص دادند سپاسگزاری می نماید.

گفتنی است که این آموزشگاه در مدت 14 ماه ساخته خواهد شد.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :