آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

سالن فرهنگی ورزشی شهید مبینی به بهره برداری رسید

سالن فرهنگی ورزشی شهید مبینی به بهره برداری رسید


همزمان با نیمه شعبان؛
سالن فرهنگی ورزشی شهید مبینی با کمکهای خیری پدر شهید همزمان با نیمه شعبان و با حضور آیت الله اعرافی به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، سالن فرهنگی ورزشی شهید مبینی با کمکهای خیری پدر شهید همزمان با نیمه شعبان و با حضور آیت الله اعرافی و مسئولین شهرستان میبد به بهره برداری رسید.

جعفر شفاعی معاون پرورشی آموزش پرورش میبد ضمن تقدیر از عمل خداپسندانه پدر شهید محمد مبینی در رابطه با ورزشگاه بیان داشت: سالن ورزشی شهید محمد مبینی مدتهای زیادی بصورت متروکه بود که سقف آن زده شده بود و بودجه ای جهت تکمیل آن نبود و رو به تخریب می رفت که پدر شهید مبینی قبول کردند که با تامین هزینه ها این مجموعه را زنده کنند و الان این مجموعه با مساحت 450 مترمربع برای ورزش دانش آموزان و جوانانی که مایل به ورزش در این سالن ورزشی باشند در دسترس می باشد.

 امروز این سالن ورزشی بدست آیت الله اعرافی افتتاح شد که ان شا الله در این شب عزیز خیر و برکت آن در تمام زمینه ها شامل حال همه بخصوص آموزش و پرورش شده و خیرین محترم همکاری نموده تا مجموعه های نیمه ساز دیگر را که زیاد هم هستند تکمیل شود و جوانان بتوانند از آنها استفاده نمایند.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :