نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سفریکروزه مدیر کل آموزش و پرورش به شهرستان میبد

سفریکروزه مدیر کل آموزش و پرورش به شهرستان میبد


سفریکروزه مدیر کل آموزش و پرورش به شهرستان میبد

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان میبد : محمد کاظم رحیمی نژاد به همراه 35 گروه ارزیابی  به همراه 32 نفر از مدیران مدارس اردکان به شهرستان میبد سفر کرد تا روند اجرای طرح ها و برنامه های تحوّلی آموزش و پرورش و اجرای سند تحول بنیادین در این شهرستان را بررسی نماید .

مدیر کل آموزش و پرورش استان در  این بازدید یکروزه علاوه  بر شرکت در صبحگاه و شورای اداری کارکنان  مدیریت آموزش و پرورش، در مدارس  دبستان  پسرانه شرف الدینی،راهنمائی پسرانه شاهد باهنر ،راهنمایی دخترانه امام رضا (ع)، دبیرستان پسرانه زینب کبری (س)،  دبیرستان نمونه دخترانه گل محمدی و خوابگاه دبیرستان شبانه روزی دخترانه نمونه گل محمدی میبد حضور یافت.

وی ضمن دیدار و گفتگو با دانش آموزان و فرهنگیان از نزدیک روند آموزشی ، تربیتی ، اداری ، مالی و اجرائی این مدارس را بررسی کرد .

محمدکاظم رحیمی نژاد در جمع صمیمی فرهنگیان و دانش آموزان دبیرستان  زینب کبری (س) میبد اعلام کرد :

                                                         " آموزش و پرورش میبد جزء 6 آموزش و پرورش برتر کشور قرار گرفته است "

دیداربا خانواده شهید فرهنگی " محمد پورمحمودآبادی"، عیادت ازفرهنگی بیمار "غلامرضا آقایی" دیدار با "بناپور" پیشکسوت فرهنگی،ازدیگر برنامه های رحیمی نژاد درسفر به  شهرستان میبد بود .

در حاشیه این بازدید نیز 32 نفر از مدیران مدارس اردکان با حضور در قریب 100 مدرسه شهرستان میبد ضمن تعامل و آشنائی با تجربیات فرهنگیان این شهرستان ، اجرای طرح ها و برنامه های تحولی آموزش و پرورش را ارزیابی کردند .

یادآوری می نماید در اين بازديد رؤساي ادارات ارزيابي عملكرد ، روابط عمومي و حراست اداره كل آموزش و پرورش ، مدير كل را همراهي مي كردند .

گفتنی است در سال تحصیلی جاری افزون بر 1380 نفر از فرهنگیان کار تعلیم و تربیت 14572 دانش آموز را در154 آموزشگاه این شهرستان به عهده دارند .

شورای اداری آموزش و پرورش میبد :

بازدید راهنمایی شاهد باهنر

تـقـــدیر از حــافظیــن قـــــــرآن

بازدید دبیرستان زینب کبری (س) - گلشن

تقدیر از دانش آموز مخترع

کاشت درخت در روز درخت کاریدیدار با پیشکســــوت فرهنگـــــی و دوستدار طبیعــــت و حیــــواناتروابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان میبد