نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ششمین نشست شورای آموزش و پرورش میبد درسال 91

ششمین نشست شورای آموزش و پرورش میبد درسال 91


ششمین نشست شورای آموزش و پرورش میبد درسال 91
گزارش پروژه ی مهر ، طرح ایجاد نمایشگاه دائمی دفاع مقدس ، گزارش کلاس های تست ، طرح توسعه ی فضای فیزیکی مجتمع استعدادهای درخشان بفروئیه ، تقدیر و تشکر از شورای سال 89 از رئوس مباحث ششمین نشست شورای آموزش و پرورش در سال 91 بود .

اسعدی مدیر آموزش و پرورش ضمن  عرض خیر مقدم به حضار دهه کرامت ، سال تحصیلی جدید ، هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای فرهنگی و دانش آموز و دیگر شهدای دفاع مقدس را گرامی داشت و گزارشی از وضعیت ساماندهی نیروها ، تجهیزات مدارس ، تأمین فضای فیزیکی ، جشن شکوفه ها ، برگزاری صبحگاه مشترک آغاز سال تحصیلی 92-91 در 6 آموزشگاه ، برگزاری نماز جماعت مدارس در اول وقت و ... را تبیین نمود .

در ادامه آقای فلاح معاون پرورشی در مورد طرح ایجاد نمایشگاه دائمی دفاع مقدس جنب کانون شهید رجایی مطالبی را به سمع و نظر اعضا رساند و گفت : با توجه به فضای باز فیزیکی ، ایجاد مجتمع اداری کانون ، اجرای برنامه های خاص در طول سال ، آشنایی دانش آموزان با فضای جبهه و جنگ برآن شدیم تا نمایشگاه دائمی دفاع مقدس را  در آن مکان برپا نمائیم . در ادامه صحبتهای ایشان آقای یحیی زاده نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی راهکارهایی را ارائه نمود و گفت : جهت اجرای طرح برنامه ریزی ها دقیق و مستمر باشد ، برای برگزاری یادواره ، شهدای فرهنگی و دانش آموز را الگو قرار داده مسابقاتی در زمینه ی دست نوشته هایی از شهدا و مصاحبه با خانواده های آنها و ... در طول سال تحصیلی برگزار و فرهنگیان و  دانش‌آموزان را به این سمت سوق داده و آنها را تشویق تا برگزاری یادواره خوب و فاخر باشد.

درپایان آیت ا... اعرافی امام جمعه محترم نیز در مورد بخش فرهنگی و آموزشی چندنکته را متذکر شدند :

1-پیش بینی های آینده در حوزه های قرآنی بسیار دقیق باشد.

2- توجه و تأکید ویژه ی شورای آموزش و پرورش بر بحث های قرآنی و روند پیشرفت کشوردر مسابقات کشوری و ارتقای قبولی دانش آموزان د ر رشته های تاب 

3- با توجه به متفاوت بودن سند و اتفاقات در سال های آینده ، اتفاقات در پیش رو را دقیق تحلیل و تعمیق نمائیم .  

4- افزایش ارتقای علمی و کاهش فقر جهت شکوفایی مناسب در راستای اهداف مهم کشور