صبحگاه سلامت در مدارس شهرستان میبد برگزارشد + گزارش تصویری


به مناسبت فرارسیدن هفته سلامت مراسم صبحگاه سلامت با حضور جمعی از مسئولین شهرستان در دبستان دخترانه جنت الرضوان بفروئیه برگزار شد . به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد،زنگ سلامت همزمان با هفته سلامت در دبستان دخترانه جنت الرضوان با حضور رئیس شبکه بهداشت و درمان و همکارانشان ، مدیر آموزش و پرورش وجمعی از مسئولین شهر نواخته شد . در این مراسم موحدی فرد مدیر آموزش و پرورش و دکتر سهیلی رئیس شبکه بهداشت و درمان برای دانش آموزان در مورد اهمیت پیشگیری از بیماری دیابت و راههای حفظ سلامتی بیانات ارزشمندی ایراد نمودند. اجرای برنامه ورزش باستانی توسط دانش آموزان ، قرائت مقاله ، صبحانه سلامت ، و بازدید از نمایشگاه غذایی وآثار دستی و هنری دانش آموزان از جمله برنامه های این مراسم بود.

به مناسبت فرارسیدن هفته سلامت مراسم صبحگاه سلامت با حضور جمعی از مسئولین شهرستان در دبستان دخترانه جنت الرضوان بفروئیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد،زنگ سلامت همزمان با هفته سلامت در دبستان دخترانه جنت الرضوان با حضور رئیس شبکه بهداشت و درمان و همکارانشان ، مدیر آموزش و پرورش وجمعی از مسئولین شهر نواخته شد.

در این مراسم موحدی فرد مدیر آموزش و پرورش و دکتر سهیلی رئیس شبکه بهداشت و درمان برای دانش آموزان در مورد اهمیت پیشگیری از بیماری دیابت و راههای حفظ سلامتی بیانات ارزشمندی ایراد نمودند.

اجرای برنامه ورزش باستانی توسط دانش آموزان ، قرائت مقاله ، صبحانه سلامت ، و بازدید از نمایشگاه غذایی وآثار دستی و هنری دانش آموزان از جمله برنامه های این مراسم بود.

آدرس کوتاه :