نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

طرح هر کارخانه یک مدرسه در میبد کلید خورد

طرح هر کارخانه یک مدرسه در میبد کلید خورد


طرحی که با استقبال صاحبان صنایع و سرمایه‌گذاران میبد مواجه شده و آموزشگاه یاس با 4 میلیارد تومان هزینه نخستین ثمره این روحیه انقلابی و جهادی است که این روزها در مرحله بهره‌برداری قرار دارد.

 

 

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد ، فرماندارمیبد در گردهمایی تعدادی از صاحبان صنعت شهرستان میبد در این آموزشگاه گفت: امسال با شعار هر کارخانه یک مدرسه، تاکنون تفاهم‌نامه احداث 9 مدرسه بسته‌شده است و این نشان‌دهنده این است که خیرین و واحدهای صنعتی در امر مدرسه‌سازی پیشگام هستند.

حسین فلاح افزود: آموزشگاه یاس اولین آموزشگاهی است که از سوی کارخانه یاس سرام با تمام تجهیزات ساخته‌شده است و با این شعار امیدواریم مدارس شهرستان میبد در هیچ شرایطی دو شیفته نشود

محسن موحدی فرد مدیر آموزش‌وپرورش میبد گفت: آموزشگاه 12 کلاسه یاس در زمینی به مساحت 10 هزار مترمربع در زیربنای 2 هزار مترمربع در مجتمع آموزشی احداث‌شده است.

موحدی فرد بابیان اینکه صفرتا صد این آموزشگاه خیری است افزود: از اول مهر 400 دانش‌آموز در این آموزشگاه تحصیلات خود را شروع خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: از احداث یک‌صد آموزشگاهی که در شهرستان میبد هدف‌گذاری شده است 50 آموزشگاه ساخته یا در حال احداث است و 50 آموزشگاه هم که نیاز داریم امیدواریم در 5 سال آینده ساخته شود تا روند روبه رشد آموزش و مباحث پرورشی دچار مشکل نشود.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :