نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

طنین زنگ مهر و مقاومت در مدارس شهرستان میبد

طنین زنگ مهر و مقاومت در مدارس شهرستان میبد


طنین زنگ مهر و مقاومت در مدارس شهرستان میبد

به گزارش روابط عمومی شهرستان میبد زنگ بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی 92-91 با حضور امام جمعه ، فرماندار ، نماینده مجلس شورای اسلامی، مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین شهرستان به صورت نمادین در آموزشگاه شاهد باهنر شهرستان میبد طنین انداز شد.

اسعدی مدیر آموزش و پرورش دهه کرامت ، هفته ی دفاع مقدس ، سال تحصیلی جدید را به فرهنگیان ، دانش آموزان و اولیای آنها تبریک گفت و افزود : 1400 فرهنگی وظیفه تعلیم و تربیت دانش آموزان را عهده دار هستند و همچنین افزون بر14هزار دانش آموز ، سال تحصیلی 92- 91 را با کمترین مشکل آغاز می کنند .

سپس آیت ا... اعرافی امام جمعه محترم شهرستان میبد شروع سال تحصیلی جدید را به دانش آموزان و فرهنگیان تبریک گفت و افزود : دانش آموزان سرمایه و آینده سازان جامعه هستند و باید با عشق و شوق وارد کلاس های درس شوند و میراث دفاع مقدس را با علم و دانش و اخلاق خود حفظ کنند .

امام جمعه میبد گفت : خانواده ها و معلمان و مربیان باید مسئله قرآن ، نماز ، اخلاق و تربیت را مورد توجه قرار دهند.

ایشان در ادامه فرمودند : فرهنگیان و دانش آموزان پیشنهادات خود را در مورد آینده بهتر شهر ارایه نمایند .  

اسعدی در ادامه پیشنهاد امام جمعه را به نام «پیشنهاد مهر» نام گذاری نمود وگفت همکاران فرهنگی و دانش آموزان پیشنهادات خود را به روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان میبد تحویل و به برترین ها جوایزی از طرف  آیت ا... ا عرافی اهدا خواهد شد .


 روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان میبد