آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

غنچه ها و شکوفه های میبدی آغازسال تحصیلی جدید را جشن گرفتند

غنچه ها و شکوفه های میبدی آغازسال تحصیلی جدید را جشن گرفتند


هزار و 200 نفر پیش دبستانی و 2هزار و یکصدنفر دانش آموز اول ابتدای شهرستان میبد با حضور درمدارس سال تحصیلی 96 -97 را جشن گرفتند.

پیش دبستانی ودانش آموزانی که هم شوق مدرسه داشتند هم ماندن درکنار مادران را و این بود که نخستین روز از مدرسه  خود را با مادران درمدارس سپری کردند.

مدیرآموزش و پرورش میبد گفت:بعد از 3ماه کارشبانه روزی وبرنامه ریزی ،تمام مدارس شهرستان میبد مهیای پذیرایی از بیش از 20 هزار دانش آموز در مقاطع مختلف است.

محسن موحدی فرد از رشد 11.2 درصد دانش آموزان پایه اول نسبت به سال گذشته درشهرستان میبد خبرداد و گفت:ازاداره کل آموزش وپرورش جای تقدیر است که در تامین دبیر و معلم تمام توان خود را معطوف کردند تا سالی را بدون کمبود نیروی انسانی شروع کنیم .

موحدی فرد با اشاره به فضای فیزیکی مدارس در میبد هم گفت:به همت دو خیرنیک اندیش شهرستان میبد حاج مصطفی بقایی و موسوی،3 آموزشگاه خیری بزرگ به فضای فیزیکی مدارس اضافه شد و مشکل اساسی در این زمینه حل گردید.

وی با قدردانی ازهمه مدیران ،معلمان و نیروهای ستادی و صفی آموزش وپرورش گفت: ازاین که توانستیم سال تحصیلی امسال را با کیفیت بالا و بدون هیچ گونه مشکل شروع کنیم خدا را سپاس می گوییم .

مدیرآموزش و پرورش میبد خاطرنشان کرد: همیشه به لحاظ جمعیت دانش آموز دختر و پسر ، بین 70 تا 150 نفر دانش آموز پسر از دختر بیشتر است و اگر 20 هزار دانش آموز را امسال داشته باشیم بیش از 10 هزار نفر آن پسر هستند .

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :