مدیرکل آموزش و پرورش استان از مدارس روستایی میبد بازدید کرد+تصاویر

مدیرکل آموزش و پرورش استان از مدارس روستایی میبد بازدید کرد+تصاویر


مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد با حضور در شهرستان میبد از مدارس روستایی این شهرستان(حجت آباد، رکن آباد و مهرآباد) بازدید و با معلمین و دانش آموزان این مدارس دیدار نمود.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، احمد شیرزاد  مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد به همراه کارشناسان حراست و روابط عمومی اداره کل با حضور در مدارس  مقاطع سه گانه " حجت آباد " ، " ماشاا... محمدی" ،  " سجادی پور " ، " ام البنین " ، " شهید رعیت " ، " عبدالوهاب ضیایی "  و " شهید رنجبر "  ضمن بازدید از فعالیت های مدارس با حضور در کلاس های درس در نشست های صمیمی با معلمان وکادر آموزشی این مدارس از نقطه نظرات همکاران آگاه شدند.

شیرزاد با قدردانی از حمایت های همه جانبه امام جمعه و فرماندار از آموزش و پرورش شهرستان میبد گفت:شهرستان میبد یکی از شهرستانهای بسیارمهم است که درتوفیقات علمی استان نقش مهمی ایفا میکند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان افزود:امروزفرصتی شد تا ازمسائل آموزشی منطقه ،کیفیت مسائل آموزشی وبحث مسائل عمرانی وفضای نوسازی مدارس وپروژه های که درحال احداث است باخبرشویم و با فرهنگیان دیدار و نقطه نظرات آنها را در زمینه مسائل و مشکلات منطقه از زبان آنها بشنویم .

وی با بیان اینکه مسوولین آموزش و پرورش میبد توجه عمیقی به تعلیم و تربیت دارند تصریح کرد:همت بالای معلمین،تلاش بسیارخوب مدیران وکادرمدارس شهرستان میبد مثال زدنی وقابل ستایش است.

شیرزاد با قدردانی صمیمانه از تلاش معلمین ومدیران مدارس مناطق روستایی میبد خاطرنشان کرد: از همراهی بسیار خوب خانواده هایی که دراین روستاها ساکن هستند و به لحاظ فکری ومالی مدارس را کمک میکنندهم قدردانی میکنم .

مدیرآموزش وپرورش میبد هم با بیان اینکه 20درصد دانش آموزان شهرستان میبد درمناطق روستایی یا شهرهای کمترتوسعه یافته هستند گفت:این مدارس به لحاظ امکانات حتی از مدارس خاص شهرستان هم چیزی کم ندارند.

دیدار و گفتگو با دانش آموزان و اهدای جوایز، دیدار با خانواده معلم فقید محمدرضا کارگر از دیگر برنامه های این بازدید بود.

قالیبافی دانش آموزان واولیای دبستان  ضیایی دررکن آباد میبد
این دومین فرشی است که تاکنون بدست اولیا ودانش آموزان بافته شده ؛ اولین قطعه آن درراه توسعه مدرسه هزینه شده است.

آدرس کوتاه :