آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد: فرمایشات مقام معظم رهبری فصل الخطاب آموزش و پرورش می باشد

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد: فرمایشات مقام معظم رهبری فصل الخطاب آموزش و پرورش می باشد


پرسنل آموزش و پرورش و معلمان استان همگی از افراد متدین و با تقوا هستند و هرگز اجازه نخواهند داد که مسائل خلاف اخلاق به صورت برنامه ای وارد آموزش و پرورش شود.

به گزارش اداره‌ی اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان یزد " احمد شیرزاد "  گفت : پرسنل آموزش و پرورش و معلمان استان همگی از افراد متدین و  با تقوا هستند و هرگز اجازه نخواهند داد که مسائل خلاف اخلاق  به صورت برنامه ای وارد آموزش و پرورش شود،
"شیرزاد" اظهارداشت: برخی با پخش شایعات بی اساس و به دور از اخلاق اسلامی و انسانی دنبال ارزش زدایی از آموزش و پرورش هستند.
ایشان با تأکید بر این که مبنای عمل ما در آموزش و پرورش سند تحول بنیادین است، افزود:  باید  فرصت های تربیتی باکیفیت را برای فرزندان میهن اسلامی فراهم کنیم.
 وی تصریح کرد: خانواده هایی که ازنزدیک فعالیت های آموزشی و پرورشی مدارس را رصد می کنند  شاهد تلاش مدیران، معلمان و مربیان برای ترویج فرهنگ غنی اسلامی و قرانی در مدارس هستند و نیک می دانند هیچکدام از فضاسازی ها ی این روزها واقعیت ندارد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان افزود: درست نیست که برای اغراض سیاسی و جناحی و درفضای غبارآلود انتخابات فضای فرهنگی را با شایعات بی اساس آلوده کنیم و اعتماد خانواده ها را به تلاشگران صحنه ادب و تربیت سست نماییم.
"شیرزاد" شایعه ممنوعیت فعالیت های قرآنی در مدارس ابتدایی و پیش دبستانی را از اساس کذب محض  خواند و خاطرنشان کرد:  بهتر است افراد برای هرگونه قضاوت به اسناد موجود در آموزش و پرورش مراجعه کنند.
این مسئول  بابیان این که درباره سند 2030 سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی ( مدظله العالی )  فصل الخطاب است، افزود:  همانگونه که ریاست محترم جمهور و وزیر محترم آموزش و پرورش فرمودند، به ملت شریف ایران اطمینان می دهیم که وزارت آموزش و پرورش صرفا برمبنای فرهنگ اسلامی- ایرانی خود و در چهارچوب قوانین و اسناد بالادستی حرکت خواهد کرد.

آدرس کوتاه :