آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

مدیر آموزش و پرورش میبد: وظیفه مدارس، تربیت دانش آموزان جهت زندگی در جامعه ای واقعی است

مدیر آموزش و پرورش میبد: وظیفه مدارس، تربیت دانش آموزان جهت زندگی در جامعه ای واقعی استبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش میبد؛ جلسه شورای کانون و شورای امر به معروف و نهی از منکر بسیج فرهنگیان شهرستان میبد با حضور مدیر و معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان میبد، جمعی از اعضا و دبیر ستاد امر به معروف شهرستان و مدیر کانون بسیج فرهنگیان آغاز گردید.
در ابتدای جلسه، حجت الاسلام شیخ جمال فلاح، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان، به بیان چند موضوع مهم در رابطه با حجاب پرداخته و سپس هر کدام از اعضا نظرات و دیدگاه خود را بیان نمودند.
در پایان مدیر آموزش و پرورش میبد، ضمن جمع بندی مطالب، بیان داشت:
مدارس شهرستان میبد، به عنوان یکی از پایگاه های مهم تعلیم و تربیت، وظیفه دارند دانش آموزانی تربیت نمایند که بتوانند در جامعه ای واقعی و با توجه به نیاز های آن جامعه، زندگی کنند.
وی افزود: تربیت امری زمان بر بوده و نیاز به صبر و شکیبایی دارد. تهدید و توبیخ، ممکن است نتیجه ای زودبازده داشته باشد، اما هرگز نمی تواند دانش آموز را برای ابدیتی که پیش رو دارد، آماده سازد. بنابراین، جریمه و توبیخ، همیشه گزینه آخر آموزش و پرورش میبد بوده است.
محمدرضا کارگر در پایان سخنان خود گفت:
 معتقدیم با راه اندازی گفتمان های دانش آموزی و ایجاد آزادی جهت انتقاد از افراد مسئول توسط دانش آموزان، موجب شنوا شدن آنان شده، می توانیم روحیه مطالبه گری و امر به معروف و نهی از منکر را در آنان که امری فطری است، زنده نگه داریم.

آدرس کوتاه :