نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

میبد - برگزاری یکصدو هفتاد و چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش

میبد - برگزاری یکصدو هفتاد و چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش


میبد - برگزاری یکصدو هفتاد و چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش

آيت الله اعرافي امام جمعه ميبد و عضو شوراي عالي انقلاب فرهنگي در جلسه شورای آموزش و پرورش میبد، هفته شوراهاي آموزش وپرورش را گرامي داشت و با اشاره به نقش شوراهاي آموزش و پرورش در رشد و اعتلاي نسل آينده گفت : به حمدالله با تصويب و اجراي شوراهاي آموزش و پرورش از سال 1374 ، آموزش و پرورش وارد فاز جديدي درمشاركت مردم و حضور خرد جمعي در آموزش و پرورش شده است .

رئيس جامعه المصطفي العالميه افزود : وظايفي كه براي اين شوراها در آموزش و پرورش تعيين شده است ؛ موجب تقويت روح حاكميت خرد جمعي ، مشاركت مردمي وهمه مسئولين شده است.

عضو شوراي عالي انقلاب فرهنگي خاطرنشان كرد : اين شورا ها با مديريت استانداران و فرمانداران نقش مهمي درهدايت جريان و مسير آموزش و پرورش درمناطق طي كرده و درسطح كشورهم بركات خوبي داشته است .

آيت الله اعرافي تصريح كرد : البته جا دارد كه هرسال به همين مناسبت يك بازنگري در اين شوراها انجام شود تا قوانين و مقررات مربوط به اين شورا با دقت و ظرافت بيشتري دنبال شود.

عضو شوراي عالي انقلاب فرهنگي با اشاره به دستاوردهاي اين شورا در آموزش و پرورش ميبد هم گفت : درشهرستان ميبد هم با حضورخوب مسئولين و مديريت خوبي كه فرمانداري و آموزش و پرورش اعمال كرده اند شاهد شوراي موفقي بوديم كه اين شورا تاکنون توانسته است بيش از170 جلسه با 741 مصوبه را برگزار نماید.

رئيس جامعه المصطفي العالميه هبستگي و مشاركت خوب مسئولين درحل مسائل آموزش و پرورش را از نقاط مثبت شوراي آموزش و پرورش ميبد دانست و افزود : مسئولين آموزش و پرورش ميبد زيرساخت هاي خوب براي موضوعات و مسائل آموزش و پرورش را فراهم مي كنند كه جاي تشكر و قدرداني دارد و اميدواريم كه شاهد رشد و اعتلاي روزافزون آموزش وپرورش براي هدايت نسل آينده در مسير اسلام و انقلاب اسلامي باشيم و شوراها هم كه در اين زمينه نقش مهمي دارند روز به روز به توفيق بيشتري دست پيدا كنند .

گفتني است : از24 دي ماه تا 30 دي ماه بعنوان هفته شوراهاي آموزش وپرورش نامگذاري شده است.


روابط عمومی