نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

میبد -تجلیل از عوامل اجرایی راهیان نور

میبد -تجلیل از عوامل اجرایی راهیان نور


میبد -تجلیل از عوامل اجرایی راهیان نور

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش میبد : این مراسم باحضور آقای زارع فرمانده سپاه پاسداران ، فلاح مسئول بسیج دانش آموزی ، اسعدی مدیر آموزش و پرورش و عوامل اجرایی این اردو برگزار گردید .

اسعدی مدیر آموزش و پرورش ضمن تشکر از همه همکارانی که در قسمت برنامه ریزی ، تدارکات ، همراهان در اردو به ویژه آقای رحیمی نژاد مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد و همچنین مدیران مدارسی که مشوق خوبی برای شرکت دانش آموزان در این اردو بودند سخنانی را در مورد برگزاری این اردو ارائه نمود و گفت : با توجه به اینکه اردوی راهیان نور جنبه ی آموزشی ، زیارتی و تفریحی دارد ، بازدید دانش آموزان از این مناطق می تواند بخشی از صحنه های جنگ و مشکلات رزمندگان اسلام را تجسم نماید .

در ادامه آقای زارع فرمانده سپاه پاسداران از آقای اسعدی و عوامل اجرایی این سفر تشکر نمود و گفت : جهت کاهش آسیب ها ؛ جوانان امروز احتیاج به اردو دارند و بنا به فرمایشات وزیر محترم آموزش و پرورش ،  اردوی راهیان نور می تواند الگو دهی خوبی برای جوانان باشد و شهیدان فهمیده ، بهنام محمدی و علیرضا ذوالفقاری نمونه ای از این الگو دهی بودند .

ایشان در ادامه افزود: حداکثر تمهیدات لازم جهت اردو پیش بینی شده بود ولی بارش شدید باران ، از الطاف الهی بود که ما تا حدودی شرایط رزمند گان اسلام را در زمان جبهه و جنگ درک نمائیم .

مستند اردوی راهیان نور و تجلیل از عوامل اجرایی برنامه ی پایانی این مراسم بود .