نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

میبد - نهمین نشست شورای آموزش و پرورش در سال 91

میبد - نهمین نشست شورای آموزش و پرورش در سال 91


میبد - نهمین نشست شورای آموزش و پرورش در سال 91
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش میبد : در این نشست پیرامون رتبه های توان علمی و کمیت کنکور در میبد و گزارش عملکرد امورتربیتی مباحثی مطرح شد.

در ابتدای این نشست اسعدی مدیر و دبیر شورای آموزش و پرورش کسب رتبه ی برتر کنکور سراسری 91 توسط دانش آموزان میبدی را تبریک گفت و افزود : همه ی این موفقیت ها به خاطر حمایت اعضای آموزش و پرورش و تعامل و همکاری خوبی که  مسئولین شهر داشته اند می باشد .

موحدی فرد معاون آموزشی آموزش و پرورش نیز درمورد قبولی کنکور 91 گفت : نتایجی که امسال اداره کل آموزش و پرورش استان یزد گزارش نموده نسبت به سال های گذشته با دید متفاوت به کنکور نگاه کرده است . به این صورت که مناطق استان را از لحاظ توان علمی و کمیت بررسی  نموده است. که خوشبختانه شهرستان میبد از هر لحاظ رتبه ی خوبی را بدست آورده است .

فلاح معاون پرورشی آموزش و پرورش گزارش عملکرد امور تربیتی را در قالب : وضعیت نیروی انسانی و کمبودهای آن ، تشکیل اتاق فکر ، شورای دانش آموزی مدارس ، طرح برگزاری مراسم صبحگاه و قرائت قرآن توسط دانش آموزان ، همیار معنوی ، آشنا نمودن دانش آموزان و مربیان با مسایل روز ، جشن تکلیف دانش آموزان ، نجوم شناسی ، دو مینو و ... را با اسلاید و به صورت مستند بیان نمودند .

آیت الله اعرافی مام جمعه میبد ضمن گرامیداشت 16 آذر روز دانشجو و 27 آذر روز پژوهش ، لزوم ارتباط نخبگان با روحانیون را تأکید کرد و خواستار آموزش تحقیق در مدارس ، توجه به تاریخ گذشته  و آشنایی دانش آموزان با مفاخر شد.
.