نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

میبد – برگزاری جلسه مدیران راهنمایی

میبد – برگزاری جلسه مدیران راهنمایی


میبد – برگزاری جلسه مدیران راهنمایی

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش میبد : در این جلسه ابتدا آقای موحدی فرد در خصوص هوشمند سازی مدارس راهنمایی و نیز آمادگی مدیران و دبیران برای سال تحصیلی آینده با توجه به آشنایی دانش آموزان پایه ششم با فناوری اطلاعات و مطالعه و پژوهش و تجهیز مدارس برای این مهم مطالبی بیان داشتند. همچنین ایشان در خصوص برپایی مدارس نمونه راهنمایی دخترانه و استعدادهای درخشان پسرانه طرح موضوع نمودند و خواستار بیان دیدگاه های مدیران محترم شدند.

همچنین آقای دهقانی معاون پشتیبانی اداره در خصوص کمبود اعتبارات و مشکلات آن مطالبی ارائه نمودند . در ادامه آقای شفاعی کارشناس آموزش راهنمایی ضمن تشکر از مدیران در خصوص برگزاری دقیق امتحانات و تلاش در کسب رتبه اول آزمون مطالبی در خصوص مدرسه و محیط فیزیکی و پاسخگویی به بخشنامه ها بیان داشتند.

در پایان آقای اسعدی مدیر آموزش و پرورش ضمن تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی ، توصیه های ارزشمندی پیرامون مسائل آموزشی و پرورشی بیان نمودند و از مدیران خواستند اهتمام زیادی در این امور داشته باشند .

ایشان از مدیران مدارس خواستند از سخنرانان آگاه به مسایل انقلاب دعوت نمایند تا دانش آموزان را با عظمت این موهبت الهی آگاه سازند.

روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان میبد