آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

نشست اعضای شورای پشتیبانی نهضت سوادآموزی میبد

نشست اعضای شورای پشتیبانی نهضت سوادآموزی میبد


جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی با حضور فلاح معاون فرماندار ، امین الرعایا معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان یزد ، شرافت، موحدی فرد مدیر آموزش و پرورش ، دهقانی کارشناس سوادآموزی و جمعی از رؤسا و رابطین ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان میبد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد ، در این جلسه ابتدا موحدی فرد مدیر آموزش و پرورش میبد ضمن عرض خیرمقدم به مهمانان و حضار گزارشی از وضعیت سوادآموزی شهرستان میبد ارائه نمود.

در ادامه " امین الرعایا " معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان یزد ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری اباعبدا... الحسن (ع) از فعالیت های انجام گرفته توسط آموزش و پرورش و مسئولین و رؤسای ادارات میبد که در بحث سوادآموزی همکاری داشته اند تقدیر و تشکر نمود.

ایشان ضمن اشاره به اهمیت سوادآموزی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان نمودند در دولت یازدهم بحث سوادآموزی از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است.

ایشان افزودند ، با روش ها و تکنیک های جدید آموزشی بهانه از دست بی سوادان گرفته شده و سوادآموزان با شیوه های راحت و ساده می توانند باسواد شوند.

معاون سوادآموزی استان در بخشی دیگر از سخنان خود با توجه به طرح سرشماری نفوس و مسکن که هم اکنون در حال برگزاری می باشد بر اهمیت آمار و اطلاعات صحیح از وضعیت سواد تاکید نمود و اظهار امیدواری نمود در پایان این سرشماری اطلاعات دقیقی از وضعیت سواد در سطح جامعه داشته باشیم.

در پایان آقای شرافت ضمن تقدیر و تشکر از همه عزیزانی که د رامر سوادآموزی همکاری دارند گفت : ما با 42 دستگاه و نهاد در سطح استان یزد تفاهم نامه همکاری امضا نمودیم و اموری که دستگاههای مختلف باید انجام دهند ابلاغ شده است.

وی با ذکر این مطلب که شهرستان میبد همواره به عنوان شهرستان عالم پرور می باشد اظهار امیدواری نمود که شهرستان میبد با پیشینه ای که دارد در بحث محو بی سوادی گوی سبقت را از دیگر مناطق برباید.

آدرس کوتاه :