آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

نشست شورای آموزش وپرورش میبد با حضور مدیرکل

نشست شورای آموزش وپرورش میبد با حضور مدیرکل


امام جمعه میبد : فعال سازی ظرفیت های خیری در آموزش و پرورش مهم و ضروری است

نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان میبد با حضور مدیرکل آموزش و پرورش ، امام جمعه ، فرماندار و سایر اعضا در دفتر امام جمعه میبد برگزارشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد آیت الله اعرافی دراین نشست از همه فرهنگیان و دست اندرکاران امر تعلیم وتربیت در شهرستان میبد و سایر مناطق استان یزد قدردانی کرد و تلاش های اعضای شورای آموزش وپرورش شهرستان میبد به خاطر کسب رتبه برتر شوراهای آموزش وپرورش استان را ستود.

امام جمعه میبد مشارکت خیرین در احداث فضاهای آموزشی و پرورشی و همراهی آنان در سایر برنامه های دستگاه تعلیم وتربیت را ارزشمند خواند و افزود : فعال سازی ظرفیت های خیری در آموزش و پرورش مهم و ضروری است.

آیت الله اعرافی جذب کمک های خیری برای ساخت 20 مدرسه طی دو سال (که از مصوبات جلسه شورای آموزش وپرورش میبد است ) را نشانه موفقیت شورا در جلب مشارکت های خیری خواند و گفت: باید رویکردی را رقم زد که خیرین ما به سمت مسائل نرم افزاری هدایت شوند و در تامین ظرفیت های این بخش نیز مشارکت نمایند .

ایشان دربخش دیگری از سخنان خود با گرامیداشت ایام فاطمیه به نقش آفرینی سه بانوی بزرگ اسلام حضرت خدیجه (س) ، حضرت فاطمه (س) و حضرت زینب سلام الله علیهما در زمان خود اشاره کرد وگفت این بانوان نقش بی بدیل و کاملا انحصاری خود رادر کنار حضرت رسول (ص) حضرت علی (ع) و حضرت امام حسین (ع) به خوبی ایفا کردند.

وی با برشمردن سجایا ، فضائل و مکارم حضرت زهرای مرضیه  سلام الله علیه  گفت: امروز نیز می توان این بانوی بزرگ اسلام را به عنوان الگوئی جذاب درهمه زمینه های تربیتی ، اخلاقی ، سیاسی ، اجتماعی و ...به دنیا ارائه کرد .

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی از آموزش وپرورش خواست این الگوی ارزشمند را به صورت خوب ، جذاب به دانش آموزان ارائه نماید .

امام جمعه میبد همچنین از حضور غرور آفرین دانش آموزان وفرهنگیان درراهپیمائی سالگرد پیروزی انقلاب قدردانی کرد.

درادامه این نشست مدیرکل آموزش و.پرورش استان از وقت گذاری ، تلاش ، همت و همراهی مسئولان واعضای شورای آموزش و پرورش قدردانی کرد وگفت : شاید یکی از دلائل برتری شما در سطح استان توجه ویژه ای است که این شورا به مسائل دانش آموزی کرده است

"احمد شیرزاد" با یادآوری این نکته که معلمان باید از نظر علمی سرآمد ، و به لحاظ رفتاری با فضیلت باشند گفت : خوشبختانه معلمان ما از نظر سطح سواد  و مدارج علمی نیز درکشور سرآمدند

ایشان درپایان با اهدای لوح تقدیر از اعضای شورای آموزش وپرورش شهرستان میبد به خاطر کسب رتبه برتر شوراهای آموزش وپرورش در سطح استان قدردانی نمود.

 

 

 

آدرس کوتاه :