آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

نشست شورای آموزش و پرورش میبد

نشست شورای آموزش و پرورش میبد


فرماندار میبد : در حفظ ارزش های دینی به صورت عملی اقدام شود و این نباشد که فقط تریبونی را در دست بگیرند و با شعار دادن بخواهند یک مجموعه ای را تخریب کنند که اگر این اقدامات آگاهانه باشد خیانت است و اگر ناآگاهانه هست باید بیشتر مطالعه و بررسی شود.

اولین نشست شورای آموزش و پرورش میبد در سال جاری با حضور فرماندار، مدیر آموزش و پرورش و سایر اعضا شورا درمحل سالن اجتماعات این مدیریت برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، موحدی فرد مدیر آموزش و پرورش ضمن عرض خیر مقدم به حضارگزارش مصور برنامه های اجرایی یک ماهه گذشته آموزش و پرورش میبد را ارائه نمود.

مدیر آموزش و پرورش میبد ضمن گرامیداشت فرارسیدن سالروز شهادت استاد شهید مطهری و هفته گرامیداشت مقام معلم گفت : سیاست کلی امسال اداره کل و وزارت آموزش و پرورش مبنی بر برگزاری این مراسم در خود مدارس می باشد.

در ادامه از دانش آموز " مجید مقدسی فر" که رتبه اول کشوری مسابقه انشاء نویسی " سروش بیداری " ( سربازان گمنام امام زمان ) را کسب نموده بود با اهدای جایزه و لوح تقدیر معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش و ریاست سازمان دانش آموزی کشور تجلیل بعمل آمد.

 فلاح فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان میبد ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات خوب و مؤثر مدیریت آموزش و پرورش میبد، از همکاری خوبی که آموزش و پرورش در بحث مراسم معنوی اعتکاف داشته تشکر و قدردانی نمود.

فرماندار میبد با اشاره به دغدغه های دینی که بعضی از دوستان دارند و مطرح می کنند سپاس گذاری نمود و اظهار امیدواری کرد که انشاالله در حفظ ارزش های دینی به صورت عملی اقدام شود و این نباشد که فقط تریبونی را در دست بگیرند و با شعار دادن بخواهند یک مجموعه ای را تخریب کنند که اگر این اقدامات آگاهانه باشد خیانت است و اگر ناآگاهانه هست باید بیشتر مطالعه و بررسی نمایند و احساسی صحبت نکنند.

ایشان با اشاره به سخن استاد شهید مطهری که قطاری که ایستاده و حرکتی ندارد کسی به طرفش سنگ نمیزند و به طرف قطاری که در حال حرکت می باشد سنگ پرانی می شود، احساس می شود افرادی که یک مقدار در بحث های فرهنگی و اجتماعی احساس دل نگرانی می کنند خیلی اعتقادی به کار عملیاتی ندارند و فقط تریبونی را در دست می گیرند و حرف هایی شعارگونه می زنند که این اقدام خوب و شایسته ای نیست.

در پایان از دو نفر از نوآموزان نهضت سوادآموزی که در کتابت قرآن مجید رتبه برتر کسب نمودند تجلیل بعمل آمد.

آدرس کوتاه :