آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

نشست شورای آموزش و پرورش میبد برگزار شد

نشست شورای آموزش و پرورش میبد برگزار شد


هشتمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان میبد با حضور آیت ا... اعرافی در روستای " درین " برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، در این جلسه موحدی فرد مدیر آموزش و پرورش ضمن عرض خیرمقدم به اعضا و مدعوین و تبریک میلاد حضرت محمد (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) ، گزارش مصور برنامه های اجرایی یک ماهه گذشته آموزش و پرورش میبد را ارائه نمود.

در ادامه آقای موحدی فرد گزارشی از مصوبات جلسه گذشته شورا و اقدامات انجام شده ارائه نمود و از زحمات آقای موسوی معلم زحتمکش روستای درین تقدیر و تشکر نمودند.

سپس "شفاعی" معاون پرورشی گزارشی از فعالیت مبلغین و ائمه جماعات و حضور مؤثر آنها در مدارس ارائه نمود و پیشنهاد نمودند که در جلسه ای با حضور آیت ا... اعرافی از این عزیزان تقدیر و تشکر بعمل آید.

در ادامه مدیر آموزش و پرورش میبد با  ارائه گزارشی از روند فعالیت های پژوهشی دانش آموزان در پژوهش سرای رشیقی و موفقیت های دانش آموزان در جشنواره جوان و نوجوان خوارزمی از سرکار خانم " اشرف دهقانی " مسئول پژوهش سرای دانش آموزی میبد با اهدای لوح تقدیر توسط آیت ا... اعرافی  تقدیر و تشکر نمودند.

در پایان آیت ا... اعرافی طی بیاناتی کوتاه توجه ویژه به نخبگان و جایگاه خوب آنها را تاکید نمودند و در مورد شناسایی دانش آموزانی که ذوق شعری و ادبی دارند خواستار ارائه طرحی در جلسه بعدی شورا شدند.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :