آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

نشست شورای آموزش و پرورش میبد برگزار شد

نشست شورای آموزش و پرورش میبد برگزار شد


با حضور آیت ا... اعرافی ،
تاکید آیت ا... اعرافی به همه دستگاهها و ادارات شهرستان میبد " موضوع همکاری با آموزش و پرورش در رأس و اولویت مسؤولین باشد ".

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، این جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور آیت ا... اعرافی امام جمعه شهرستان میبد ، طباطبائی معاون اداره کل نوسازی مدارس ،رخسارپور مسؤول مشارکتهای نوسازی مدارس استان یزد ، ابوالحسنی معاون فرماندار ، موحدی فرد مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین استان و شهرستان در آموزشگاه تازه تأسیس امام علی (ع) روستای درین از توابع بخش بفروئیه میبد برگزار شد.

در ابتدا موحدی فرد مدیر آموزش و پرورش میبد گزارشی از وضعیت بخش ها و روستاهای حاشیه شهرستان میبد به ویژه روستای درین ارائه نمود و گفت : " با افتخار اعلام می کنم مدارس حاشیه شهرستان میبد از نظر کیفیت با مدارس شهری تفاوتی ندارد و در سال های اخیر شاهد یک جهش آموزشی در این مدارس روستایی هستیم .

مدیر آموزش و پرورش میبد در ادامه افزود : روستای درین با جمعیت قریب به 250 نفر بیشترین جمعیت دانش آموزی در بین روستاهای منطقه دارد.

در ادامه موحدی فرد به بیان مشکلات موجود در منطقه درین به ویژه بحث ایاب و ذهاب دانش آموزانی که جهت ادامه تحصیل مجبور هستند به میبد رفت و آمد داشته باشند پرداخت.

موضوع بعد این جلسه شورا گزارشی از وضعیت تئاترهای دانش آموزی و ارتقای جایگاه این رشته هنری در سطح استان و کشور بود که توسط آقای سید ناصر امامی مدیر آموزشگاه گلشن ارائه گردید.

آیت ا... اعرافی در این خصوص پیشنهاد تشکیل یک کارگروه تخصصی تئاتر و هنرهای نمایشی در سطح شهرستان با مدیریت آقای سید ناصر امامی دادند که این موضوع جزء یکی از مصوبات جلسه شورا قرار گرفت.

در پایان آیت ا... اعرافی نکات مهمی را تاکید و یادآور شدند :

  • تقدیر و تشکر از همه معلمان ، مربیان ، مدیران و کارکنان و مسئولان و برنامه ریزان آموزش و پرورش به جهت تحمل بار سنگین تدارکات و پشتیبانی و همچنین تحمل بار سنگین و خطیر تعلیم و تربیت و پرورش نسل جدید کودک و نوجوان و جوان
  • تقدیر و تشکر از همه خیرینی که در احداث مدارس ، تعمیر مدارس و تأمین سایر نیازهای مدارس و آموزش و پرورش مشارکت و مساعدت دارند.
  • تاکید مجدد و مکرر به همه مسئولین دستگاهها و نهادها و ادارات شهرستان " موضوع همکاری با آموزش و پرورش در رأس و اولویت مسؤولین باشد " و تا جایی که امکان دارد قوانینی پیدا کنند که آموزش و پرورش را یاری کنند.
  • آموزش و پرورش استان و شهرستان تلاش کند رتبه های نمونه و برتر را در سطح کشور حفظ نماید.
  • ارائه طرحی جهت ارتقای توانایی های مدیریت زندگی و ایفای نقش خوب اجتماعی
  • توجه به امر مهم عدالت آموزشی که در این مورد در سطح شهرستان قدم های خوبی برداشته شده است.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :