نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب


نشست مشترک شورای آموزش و پرورش و شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان میبد


نشست مشترک شورای آموزش و پرورش میبد و شورای پشتیبانی سوادآموزی با حضور آیت الله اعرافی امام جمعه میبد، اعضاء و مدعوین در بیت امام جمعه میبد برگزار شد.
نشست مشترک شورای آموزش و پرورش میبد و شورای پشتیبانی سوادآموزی با حضور آیت الله اعرافی امام جمعه میبد، اعضاء و مدعوین در بیت امام جمعه میبد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان میبد، " محسن موحدی فرد " مدیرآموزش و پرورش میبد ضمن عرض خوش آمد گویی به اعضا و مدعوین گزارش کاملی از اقدامات انجام گرفته در مورد مصوبات جلسه گذشته شورای آموزش و پرورش ارائه نمود.

در این جلسه شورای آموزش و پرورش پیرامون موارد ذیل بحث و تبادل نظر و تصمیم گیری شد.

- گزارش اقدامات انجام شده در مورد پروژه مهر و آماده سازی مدارس جهت بازگشایی اول مهر 98

- گزارش تصمیم نهایی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی

- ارائه طرح اثربخشی مددکاری اجتماعی گروهی برای دختران دانش آموز متأهل شهرستان میبد که در این مورد سرکار خانم زارعی توضیحات لازم ارائه نمودند.

- گزارش نتایج درخشان آزمون سراسری کنکور 98

مدیر آموزش و پرورش میبد در مورد نتایج کنکور امسال گفت :  قبولی های پزشکی شهرستان و همچنین قبولی های رشته های ریاضی و انسانی فوق العاده عالی و درخشان بوده که در تاریخ آموزش و پرورش شهرستان بی نظیر بوده که نتیجه زحمات و عنایات امام جمعه معزز و دیگر مسئولین شهرستان ،دانش آموزان و  اولیاء آنها، مدیران ، معاونین ، معلمین و همه دست اندرکاران امر تعلیم و تربیت می باشد.

آقای موحدی فرد در ادامه افزود؛ آموزش و پرورش میبد امسال تنها در رشته تجربی 28 نفر قبولی پزشکی دارد که این آمار از مجموع کل قبولی های پزشکی شهرهای شمال استان بالاتر است. همچنین در بقیه رشته ها هم نتایج فوق العاده خوب کسب نموده ایم.

- گزارش عملکرد سوادآموزی سال 98-97

- تقدیر از برگزیدگان المپیادها

- تجلیل از خیرین مدرسه ساز و بانیان خیر آقایان : سید حسین حسینی ، جلال فلاح ، محسن موحدیان، سید ضیاء هاشمی و جعفرزاده

- حذف کامل بخاری نفتی از مدارس شهرستان و نصب پکیج و شوفاژ در مدارس

در پایان آیت ا... اعرافی امام جمعه میبد ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات انجام شده در آموزش و پرورش از دانش آموزان عزیزی که در این جلسه شورا حضور یافتند تقدیر و تشکر نمودند و برای این عزیزان آرزوی توفیق و پیشرفت روزافزون نمودند.

ایشان در ادامه افزودند ؛ چهار سال قبل در یکی از جلسات شورا مقرر شد برای جلوگیری از شیفت شدن مدارس هر سال 10 مدرسه خیری پایه ریزی و ساخته شود که به همت خیرین طبق زمانبندی حتی کمی بیشتر انجام شده است . همچنین مقرر گردیده که تعداد 40 مدرسه فرسوده بالای 50 سال قدمت در 5 سال آینده بازسازی شود که تا 5 سال آینده 100 مدرسه جدید داشته باشیم.

آیت ا... اعرافی با اشاره به پیش‌رو بودن هفته دفاع مقدس و وظیفه آموزش و پرورش در بزرگداشت این واقعه که هویت بزرگی برای کشور است، ادامه داد: در آغاز سال تحصیلی جدید قرار داریم و امیدواریم آموزش و پرورش میبد مانند گذشته و بهتر از قبل بر تلاش های مجدانه خود بیفزاید.

در مورد بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی هم برش منطقه ای ارائه شده که انشاء ا... همه همکاری کنند که اجرایی شود.

توجه ویژه به دانش آموزان بی بضاعت و دانش آموزان نیازمند و آسیب پذیر از دیگر توصیه های آیت ا... اعرافی در این جلسه شورای آموزش و پرورش بود.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

آدرس کوتاه :