آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

نشست کارشناسان آموزش نیروی انسانی

نشست کارشناسان آموزش نیروی انسانی


نشست کارشناسان آموزش نیروی انسانی مناطق و نواحی آموزش و پرورش یزددر مرکز آموزش نیروی انسانی امام محمد باقربرگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد،  رئیس اداره برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی از برنامه دوره های آموزشی جدید التالیف در پایه ششم ابتدایی و دهم متوسطه  خبرداد و افزود : امسال در پایه ششم، دو عنوان و در پایه دهم در شاخه نظری 25 عنوان و در شاخه فنی و حرفه ای 110 عنوان دوره آموزشی جدیدالتالیف برگزار می گردد.

"محمد نعیمی پور" افزود : دوره تامین مدرسی  این دوره ها از هفته چهارم مردادماه آغاز می شودو بخشی از انها بصورت حضوری و بخشی دیگر بصورت غیرحضوری برگزار می گردد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با توجه به تعداد زیاد ارباب رجوع واحد آموزش نیروی انسانی(ضمن خدمت) به موضوع تکریم ارباب رجوع اشاره کرد و گفت : پاسخگویی صحیح، به موقع و با احترام به همکاران  از موارد تکریم ارباب رجوع می باشد.

نعیمی پور در ادامه  افزود: همکاران محترم می توانند از طریق سامانه جامع آموزش ضمن خدمت فرهنگیان به آدرس ltms.medu.ir و یا سایت معاونت پژوهش و برنامه ریزی به آدرس TSTC.yazdedu.ir  و همچنین بخشنامه های صادرشده از سوی ادارات آموزش و پرورش در جریان برگزاری دوره های آموزشی قرار بگیرند و در صورت هرگونه سوال یا اشکال از بخش پشتیبانی فراگیران در سامانه ltms و یا از قسمت ارتباط با ما در سایت معاونت پژوهش و برنامه ریزی با ضمن خدمت منطقه یا استان در ارتباط باشند.

گفتنی است در این جلسه از کارشناسان آموزش نیروی انسانی  مناطق ناحیه یک ، دو، میبد و نیر که در ارزیابی استان در سال 94 جز مناطق برتر قرار گرفتند تجلیل شد.

 

آدرس کوتاه :