آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

نشست کارشناسان آموزش نیروی انسانی

نشست کارشناسان آموزش نیروی انسانی


جلسه کارشناسان آموزش نیروی انسانی نواحی و مناطق چهارده گانه استان در محل پژوهشکده تعلیم و تربیت یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد رئیس اداره برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی  به تشریح برنامه های حوزه آموزش نیروی انسانی پرداخت و گفت : کلیه  برنامه ها و دوره های  ضمن خدمت  از طریق سامانه ltms اطلاع رسانی می شود .

"محمد نعیمی پور"  سقف شرکت همکاران در دوره های ضمن خدمت  در یکسال را 160 ساعت بیان کرد و گفت : همکاران گرامی در انتخاب و ثبت نام دوره ها  رشته و پست خود را در نظر داشته باشند .

"نعیمی پور" از برگزاری دوره های کتب جدیدالتالیف پایه یازدهم متوسطه نظری به صورت الکترونیکی خبرداد وافزود این دوره ها از طریق سامانه ltms درحال برگزاری است .

وی با یادآوری این نکته که کارشناسان ضمن خدمت شهرستانها و مناطق استان آماده پاسخگوئی به سوالات همکاران محترم می باشند افزود : درصورت نیاز به  هماهنگی با اداره آموزش نیروی انسانی این هماهنگی از طریق کارشناسان شهرستانها صورت خواهد گرفت

ایشان در ادامه فرایندهای مربوط به دوره های آموزشی کوتاه مدت را نیز تشریح کرد و به سوالات کارشناسان آموزش نیروی انسانی در خصوص برگزاری دوره های آموزشی پاسخ داد

درپایان از آقای " محمد دهقانی " کارشناس آموزش نیروی انسانی شهرستان میبد و چند نفر ازکارشناسان برتر آموزش نیروی انسانی در ارزیابی سال 95 با حضور معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی تقدیر شد.

 

 
 
 
 
 
 
آدرس کوتاه :