آرشیو خبرها
آرشیو خبرها

نمایشگاه دستاوردهای چهل‌ساله انقلاب در میبد افتتاح شد

نمایشگاه دستاوردهای چهل‌ساله انقلاب در میبد افتتاح شد


با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان؛
هم‌زمان با آغاز ایام‌الله دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، نمایشگاه دستاوردهای چهل‌ساله انقلاب با حضور فرماندار، مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین شهرستان در مصلی بزرگ حضرت آیت‌الله اعرافی (ره) افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، هم‌زمان با آغاز ایام‌الله دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور "حسین فلاح" فرماندار، "علیرضا ابوالحسنی" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، "محسن موحدی فرد" مدیر آموزش و پرورش میبد و جمعی از مسئولین شهرستان، نمایشگاه دستاوردهای چهل‌ساله انقلاب در مصلی بزرگ حضرت آیت‌الله اعرافی (ره) افتتاح شد.

در این نمایشگاه دستگاه‌های مختلف ادارات شهرستان، در 40 غرفه دستاوردهای خود را در حوزه‌های مربوط به عملکرد خود به نمایش گذاشته‌اند.

هدف از برگزاری این نمایشگاه ایجاد خودباوری در نسل جوان و آماده‌سازی یک کارنامه روشنی از عملکرد نظام جمهوری اسلامی در این چهل سال برای نسل دوم و سوم انقلاب هست.

علاقه‌مندان می‌توانند همه‌روزه از ساعت 9 صبح تا 12 و عصرها از ساعت 16 الی 21 از این نمایشگاه که تا 22 بهمن‌ماه درمصلی بزرگ حضرت آیت‌الله اعرافی (ره) دایر است، دیدن کنند.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد

 

 

 

 

 

آدرس کوتاه :